Негреску Ігор Антонович

З 1964 р. — режисер «Київнаукфільму». Закінчив Всеросі́йський держа́вний інститут кінематографії імені С. А. Герасимова.

Створив стрічки: «Випадок на шахті» , «Легенда про Карадаг» (авт. сцен.), «Репортаж про чудо-камінь» , «У плавнях Дніпра» (1965, Диплом Міжнародного кінофестивалю, Велика Британія), «Мікроелементи», «…І річка Тетерів», «Зв'язок і телебачення в металургії», «Поруч з Леніном», «Доміно» (авт. сцен.), «Мустанг-іноходець» (авт. сцен.), «Джек — Бойовий коник» (1976), «Альошка і Валет» (авт. сцен.), «Лобо» (авт. сцен.), «Алмазний слід», «Бродяги Півночі» (співавт. сцен. з Є. Шафранським), «Димка» (співавт. сцен. з Н. Небилицькою), «Зимівля на Студеній»; стрічки «Доля. Фільм 31» і «Увертюра. Фільм 32», «Іспит. Фільм 33» в документальному циклі «Невідома Україна. Нариси нашої історії» ( автор сценар. і режисер) та інші.

З 1995 р. — на телестудії Ай-Сі-Ті-Ві (Міжнародна комерційна телекомпанія, Київ), де створює телепрограми про політичне життя України та зарубіжних країн.

Сьогодні  викладач Інституту кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв