Ширман Роман Натанович – завідувач кафедри режисури телебачення, професор, заслужений діяч мистецтв України.

Один з провідних український кінорежисерів, заступник голови Національної спілки кінематографістів України. Як режисер співпрацює з провідними кіностудіями та телеканалами України. Серед найбільш відомих екранних робіт у доробку режисера кінострічки: «Сталінський синдром», «Останній шанс», «І буде новий день», «Дерево під вікном», «Леопольд або втеча від свободи», «Тепер я буду любити тебе» та ін. Автор книг: «Дві сестри», «Тепер я буду любити тебе», «Обдури мене! Мок’юментарі в кіно і на телебаченні». Художній керівник курсу кафедри режисури телебачення.

Нагороди:

Лауреат Урядової премії імені Л. Українки

Лауреат кінематографічної премії імені Ф.Соболєва

Приз міжнародного кінофестивалю документального кіно «Контакт»

Приз «За кращу режисуру» міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис» та інші.

Викладає дисципліни: «Режисура кіно і ТБ», «Аналіз творів кіно-телемистецтва».