Образ Василь Федорович - викладач.

Член Національної спілки кінематографістів України. Член Української Кіноакадемії.

В 1986 році отримав диплом за спеціальністю режисер кіно і телебачення Київського державного інституту театрального  мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого (майстерня В.Б. Кісіна).

Автор таких відомих фільмів як “Як чоловіки про жінок говорили”, “Ой там на точку, на базарі”, “Не журись”, „Оксана Петрусенко”, „Україна Євгена Товстухи”, „Олесь Гончар. Пишу Україні”, “НЛО – 1903 року”, „Україна і Інтерпол” та інших.

З 1997 року почав працювати в Київському Національному університеті культури і мистецтв за сумісництвом, а з 05.02. 1998 року – на постійній основі. З 2002 р. художній  керівник (майстер) режисерського  курсу кафедри кіно-,телемистецтва. Студенти, неодноразово отримували нагороди на міжнародних та вітчизняних кінофестивалях і працюють на провідних телекомпаніях України – „Гулівер-фільм”, „1+1”, „ICTV”, „Інтер”, „Новий канал”, „СТБ” та ін.

Нагороди:

Кінематографічні та телевізійні твори відзначені численними нагородами національних та міжнародних кінофестивалів. Серед них: „Софія Київська” –Почесний  диплом ЮНЕСКО; „Милосердя” („Магнолія ТВ”) – Головний приз І міжнародного фестивалю „Україна єдина”(м. Одеса);  „Це Україна” – Головний приз телеканалу „ІНТЕР +”; „Гра долі” – Головний приз   Всеукраїнського телевізійного фестивалю „Відкрий Україну”(2007); „Село, в якому народжуться казки” – дипломи Міжнародного кінофестивалю „Кінолітопис” (2013).

Викладає дисципліни: «Кіно-, телемистецтво (Режисура кіно і ТБ)».