Москаленко-Висоцька Олена Миколаївна - Заслужений працівник культури України, доцент кафедри кіно-,телемистецтва.

Заслужений працівник культури України, член Національної спілки кінематографістів, журналістів. Продюсер документальних і ігрових фільмів, зокрема: «Дім, в якому хотілось би жити» (студія «Перспектива»), «Не ходіть по золоту…» (спільне українсько-данське виробництво) та ін. Автор кінорецензій та проблемних статей в українських періодичних виданнях. Автор навчального посібника «Основи продюсерської діяльності» (2019). Співавтор книг-альманахів «Золота книга українського підприємництва», «Золота книга української ділової еліти», «Золоті торгові марки України». Автор сценаріїв понад 20 документальних фільмів, створених на студіях «Укркінохроніка», «Інтерньюз—Україна», «Контакт», останній з яких – «Гамлет з хеппі-ендом» – (Золота медаль МКФ ім.Братів Люм’єр у м.Москва). Редактор фільмів-призерів МКФ, зокрема, ф.   «Бекендор»  – Prize IFF «TOURFILM-RIGA",  Latvia, Diplomas film festivals in the city; Mumbai, India; Petrozavodsk, Republic of Karelia, Russia;  Banska Bystrica, Slovakia;  The prize for best documentary - IV International barents - nonprofit environmental film festival (BEFF).

Член журі МКФ «Кінолітопис» (2003, Київ),  «Золотий Витязь» (2008, Москва), «Кіноскрипт» (2016-2019, Київ), «Cinemaway» (2017-2019, Львів).

Викладає дисципліни: «Кіно-теледраматургія», «Кіно-телепродюсерство», «Аналіз творів кіно-телемистецтва»,  «Керівництво бакалаврськими роботами».