Кукоренчук Володимир Вікторович - професор кафедри кіно-, телемистецтва.

Заслужений діяч мистецтв України, член спілки кінематографістів, кінооператор вищої категорії. Відзняв документальну стрічку «Тревожное небо Испании», за яку отримав звання лауреату Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Працював над передачами різних форматів і жанрів: від інформаційних сюжетів до великих постановочних передач на кіноплівці. Зняв понад сто документальних кінострічок, працював як оператор-постановник на ігрових фільмах і телесеріалах. Фільми були неодноразово відзначені вищими нагородами на міжнародних фестивалях документального кіно у Німеччині, Угорщині, Польщі, Росії. Демонструвались на вітчизняних та зарубіжних телеканалах. Художній керівник курсу кафедри фотомистецтва.

Нагороди:

Гран-прі кінофестивалю «Молодість» за фільм «Завтра свято»

Гран-прі «Золотий голуб» на кінофестивалі у Лейпцизі за стрічку «Дах»

Викладає дисципліни: «Майстерність фотохудожника», «Фотокомпозиція», «Хіміко-фотографічні процеси та матеріали», «Історія фотомистецтва», «Кіно-, телемистецтво (Майстерність фотохудожника)», «Керівництво бакалаврськими роботами», «Комплексний кваліфікаційний іспит з фаху та з історії кіно-телемистецтва»,«Захист бакалаврських робот».