Гармаш Юрій Тимофійович - професор кафедри кіно-, телемистецтва.

Заслужений діяч мистецтв України, голова контрольно-ревізіоної комісії НСКУ, член Європейської Асоціації кінооператорів (I.M.A.G.O.), оператор-постановник вищої категорії. Співпрацює з різними кіностудіями, відзняв близько 30 художніх фільмів: «Вавилон ХХ», «Петля», «Бальзаковский возраст или все мужики сво…», «Лед в кофейной гуще», «Пассажир из Сан-Франциско», «Опера. Хроники убойного отдела». Художній керівник курсу кафедри фотомистецтва.

Нагороди:
За операторську роботу в фільмі «Вавілон ХХ» реж. І. Миколайчика отримав – головний приз к/ф «Золотой Витязь», кінофестивалю «Молодість»
Головний приз кінофестивалю «Золотой Витязь»
Орден Св. Володимира 3 ступеня
Спеціальна відзнака від народного депутата Івана Рибака за сценарій «Тисяча снопів вітру»

Викладає дисципліни: «Кіно-, телемистецтво (Майстерність фотохудожника)», «Фотокомпозиція», «Кольорознавство»,  «Сучасні тенденції фотомистецтва», «Керівництво бакалаврськими роботами»,«Курсовий творчий проект»,«Ознайомча практика», «Експонометрія», «Кольорознавство».