Вдовиченко Наталія Віталіївна – викладач кафедри фотомистецтва.

У 1990 році закінчила Ленінградський інститут кіноінженерів та отримала диплом інженера хіміка-технолога. З 1990 по 2001 р. працювала у Центральному Державному Архіві кінофотофонодокументів на посаді завідувача відділу забезпечення схоронності кінодокументів. У 2001 році була запрошена викладати предмет  "Хіміко-фотографічні процеси та матеріали" на кафедрі операторської майстерності і фотомистецтва в Інституті кіно та телебачення Київського національного університету культури і мистецтв. Згодом почала викладати предмет "Історія фотографії", для якого створила власну програму.

На теперішній час викладає не тільки предмети "Хіміко-фотографічні процеси та матеріали" та "Історію фотографії", а також "Майстерність фотохудожника" та "Фотокомпозицію" студентам заочної форми навчання. Активно займається «піаром» студентів – знаходить зв’язки та контакти з галереями, вирішує питання щодо створення художніх проектів, допомогає студентам у пошуку місць для проходження практики. Являється автором і співавтором наукових і публіцистичних статей. Має сертифікат Українського інституту ТБ, радіо і преси за фахом Фотохудожник. У жовтні 2019 року була запрошена до участі у ХІІ Міжнародній Флорентійській Бієналє з серією фотоколажів "General Cleaning", за яку отримала спеціальний приз (медаль) від Президента Бієналє.

Викладає дисципліни: «Хіміко-фотографічні процеси та матеріали», «Історія фотомистецтва», «Кіно-, телемистецтво (Майстерність фотохудожника)», «Фотокомпозиція», «Виробнича практика», «Переддипломна практика», «Навчальна практика».