Мага Петро Петрович – український актор, поет-пісняр, телеведучий, сценарист, режисер масових заходів. Один з ведучих телепрограми «Шустер LIVE». Народний артист України.

З 1989 по 1993 роки навчався на акторському факультеті Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. З 1993 по 1999 рр. — актор театру ім. О.Кобилянської в Чернівцях.

З 1999 року — постійний режисер Театру пісні Павла Зіброва. Актор, сценарист і режисер багатьох концертних вистав у Національному палаці «Україна». Автор текстів пісень, які виконують Павло Зібров, Ірина Білик, Таїсія Повалій, Лариса Доліна, Йосип Кобзон, Іво Бобул, Лілія Сандулесата інші виконавці.

Автор п'єси «Задунаєць за порогом» (Театральна компанія «Бенюк-Хостікоєв»).

У 1999—2007 рр. — ведучий програми «Телефортуна» на «УТ-1» (потім — Першому національному).

З 2008 року — співведучий телепрограми «Шустер LIVE».

Автор тексту гімну Київського університету імені Бориса Грінченка.