Медведєва Алла Олександрівна – доцент кафедри тележурналістики та майстерності актора, кандидат мистецтвознавства.

У 2008 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістра театрального мистецтва. Продовжила навчання в Київському університеті культури, в 2017 році отримала диплом магістра кіно-, телемистецтва. Захистивши дисертацію "Маска у сценічному мистецтві артиста театру та естради", отримала науковий ступінь кандидата мистецтвознавства за спеціальністю "Теорія та історія культури". Веде активну наукову діяльність, публікуючі статті, дисертації тощо.

Викладає дисципліни: «Майстерність актора», «Стажування за фахом», «Майстерність актора та пластична культура», «Техніка екранного мовлення».