Карнак Андрій Миколайович –  старший викладач, кандидат мистецтвознавства за спеціальністю «Музичне мистецтво», композитор, музикознавець, дослідник.

Композитор, музикознавець (1995), кандидат мистецтвознавства (2000), директор Видавничого дому «Мета-Арт» (1995-2002), Голова координаційної ради секції музика Асоціації діячів сучасного мистецтва України (2002), член Спілки композиторів України (2003), доцент кафедри звукорежисури Інституту кіно і телебачення КНУКІМ (з 2000).

У 1995 році закінчив Донецьку державну консерваторію ім. С.С. Прокоф‘єва за двома спеціальностями: «Композиція» та «Музикознавство».

В 2000 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Традиція експерименту в американській музиці ХХ століття».

Карнак А.М. є автором багатьох камерно-інструментальних творів авангардної спрямованості, а також наукових статей, присвячених дослідженню експериментальних напрямків музичного мистецтва.

Викладає дисципліни: «Програми багатоканального запису звуку», «Аранжування та зведення музичних композицій», «Основи цифрового монтажу», «Програми цифрового аудіо редагування», «Комп’ютерні телевізійні технології».