Гребінь Олександр Павлович – викладач.

Закінчив у 1985 році Київський ордена Леніна політехнічний інститут (зараз - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») за спеціальністю «Звукотехніка». Стаж роботи викладачем більше 20 років.

Член Спілки звукорежисерів України. Автор понад 15 наукових та методичних праць.

Наукові інтереси – звукозапис, звукорежисура, звукотехніка, акустика, акустична обробка приміщень, вимірювання параметрів звукових сигналів, якість звукових і відеопрограм, оцінка якості відтворення і відображення інформації, реставрація і відновлення звукових фонограм, обробка сигналів, психофізичні властивості звукосприйняття, звуки людської мови і мовотворення.

Викладає дисципліни: «Основи електроніки», «Електроакустика», «Архітектурна акустика».