Цельмер Любов Аркадіївна – викладач секції звукорежисури

Заслужений працівник культури України, начальник відділу звукорежисерів Національної телекомпанії України. Майстер та художній керівник 1 курсу звукорежисерів.

Закінчила Ленінградській Інститут Кіноінженерів  за спеціалізацією «Звукорежисура». Працювала на  Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.П.Довженка. В якості звукорежисера – постановника співпрацювала з українськими кінорежисерами.

В фільмографії , посеред інших , є такі роботи: «Тупик  для втікача» реж.  Г.Кохан, «Дві Юлії» реж. О.Дем’яненко (найкращий  фільм 1998 року, премія «Арсенал»), «Усім привіт» реж. Д.Томашпольский  (Гран-прі на кінофестивалі у Бердянську), «Зіновій – Богдан Хмельницький» реж.  М. Мащенко.  Також є звукорежисером музичних телефільмів «Вечори на хуторі біля Диканьці» , «Попелюшка», «Сорочинський ярмарок»,  «Божевільний день або одруження Фігаро».

2002-2005 рр. разом з тележурналістом Барбарої Влодарчік працювала над створенням циклу програм «Широка колія» для Польського телеканалу «TVP».

Проводила майстер-класи в «Інтершколі».

З 2010 р. і по теперішній час займає посаду начальнику відділу звукорежисерів Департаменту з виробництва ПАТ «НСТУ».