Зозуля Наталя Олексіївна  – викладач секції режисури кіно і телебачення

Закінчила  Ленінградський державний інститут театру, музики та кінематографії. Працювала на телебаченні головним режисером програм і проектів на телеканалі  UA: Перший. Створює авторські телепроекти для дітей та молоді, документальні фільми про діячів мистецтва, документальні серіали-реаліті на студіях продакшн.

1993 р.  випустила авторську циклову програму «Эники-Беники» для розвитку фантазії.
1995 р. Переможець сімейної гри «Лего-экспрес» презетувала Україну на Міжнародному чемпионаті з лего в Данії.
У творчому доробку: серіали-реаліті «У центрі серця», «Роддом», також серіал «Містичні історії» (5 сезон). Має авторську методику "SпікRайтер" по розвитку фантазії та уяви.

Нагороди:

2008 рік – документальний фільм Леся Курбаса «Після прем'єри –розстріл» став Лауреатом премії ім. Івана Франка та призером на Міжнародному фестивалі в Ялті; документальний фільм «Смарагди для Врубеля» переміг на фестивалі «Відкрий Україну».

Викладає дисципліни: «Режисура телебачення».