Реєстрація абітурієнта 2024

Інститут кіно і телебачення

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ ТИСЯЧІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ ВИПУСКНИКІВ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ СУЦІЛЬНА ПРАКТИКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ КВИТОК У ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ, В ЯКОМУ ТЕБЕ НЕ ВИСТАЧАЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОГО ЯСКРАВОГО ПОТЕНЦІАЛУ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ НЕЗАБУТНЄ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ!

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

На тебе чекають професійні студії із сучасним технічним обладнанням. Випускники працюють на всіх українських телеканалах!

Детальніше...

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Як часто ти знімаєш відеоролики в instagram, YouTube та на інші ресурси? Часто? А тепер уяви, що за це ти можеш отримувати нечувані гонорари! Оператор – це не професія, це – покликання!

Хто такий оператор? Це той, хто з перших секунд бачить вдалий кадр! Це той, хто помічає у сірій повсякденності яскравий колорит! Це той, хто першим бачить шедевр, що згодом стає світовим блокбастером! Твоя професія полягатиме у зйомках кіно, телепередач, кліпів, роликів та інших проектів, що принесуть тобі славу та визнання! Готовий до цього? Тоді тобі до нас!

Предмети, які вивчають: майстерність телеоператора, кінознімальна апаратура та оптика, експонометрія в операторському мистецтві, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, сенситометрія, кольорознавство, світлотехніка, комбіновані зйомки, багатокамерна зйомка, можнтаж та постпродакшн, візуальні ефекти та комп‘ютерна графіка.

ЗВУКОРЕЖИСЕР,

САУНД-ПРОДЮСЕР

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

За 5 років навчання ти навчишся створювати якісну музику та сучасні хіти!

Детальніше...

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

Не можеш і дня прожити без музики? В твоєму плейлисті незліченна кількість треків? Маєш власний погляд на те, якою має бути сучасна музика? Тоді професія звукорежисер саме для тебе!

Хто такий звукорежисер? Це той, хто чує в піснях не тільки приспів, а й усі шуми, аранжування та зведення! Це той, хто створює треки, що незабаром стають хітами! Це той, хто напряму працює із мега-зірками – Михайлом Поплавським, Мадонною, Ріаною тощо! Грамотний звукорежисер – на вагу золота! Твоя робота проходитиме у професійних звуко-студіях, продакшенах, монтажних павільйонах, кіно і телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: звукорежисура, програми цифрового аудіоредагування, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустика, архітектурна акустика , аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство, постпродакшн, кіно-телепродюсерство.

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

З дитинства не уявляєш життя без фотографії? Тоді тобі до нас, ми навчимо фотографувати тебе професійно!

Детальніше...

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

Щодня робиш безліч селфі на смартфон? Вмієш грамотно підбирати фільтри та корегувати фотографії? Не губи в собі талант! За свої фотознімки ти можеш отримувати карколомні гонорари! Вступай на спеціальність фотохудожник-рекламіст!

Хто такий фотохудожник-рекламіст? Це людина, що у сірій буденності з легкістю розгледить ідеальний сюжет для фотознімку! Він фотографує так, що потім його світлини опиняються на обкладинках журналів, сайтах, білбордах і в рекламі! Це людина, що тісно співпрацює зі знаменитостями та отримує мільйони за свою роботу! Готовий до слави і визнання! Тоді ця професія саме для тебе! Твоя робота проходитиме у професійних фото-павільйонах, різноманітних студіях з професійним обладнанням, на природі з неймовірним пейзажем тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність фотохудожника, фотокомпозиція, компютерна фототехніка, кольорознавство, практична фотографія, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратура та оптика, експонометрія, спеціальні види фотозйомок, арт-менеджмент, моделювання стилю та іміджу

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ,

МЕДІА-ПРОДЮСЕР

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Альфред Хічкок, Мартін Скорсезе, Квентін Тарантіно… Хочеш стати частиною історії. Не вагайся, ти обрав правильний шлях!

Детальніше...

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Камера, мотор! Саме з цих слів розпочинається кар’єра успішного режисера! В тебе мільйони прихильників по всьому світу, ти створюєш найкрутіше кіно, твої друзі – Спілберг, Кемерон та Скорсезе! Обирай для себе кольорове майбутнє!

Хто такий режисер кіно і телебачення? Це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок! Саме від режисера залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому! Не дарма режисери – найбагатші люди світу, адже їх діяльність – на вагу золота! Ти готовий до дивовижного життя? Тоді тобі до нас! Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшенах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: режисура кіно і ТБ, кіно-теледраматургія, режисура монтажу, режисура анімаційного фільму, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором, кіно-телепродюсерство, постпродакшн, технології тривимірної анімації.

АКТОР КІНО

АКТОР КІНО

Професія актора є найяскравішою в сучасному світі. І якщо ти хочеш стати відомим і отримувати любов глядачів - тоді тобі до нас!

Детальніше...

АКТОР КІНО

Затамуй подих… На тебе дивляться мільйони прихильників з усього світу, тобі тисне руку сам Бред Пітт, ти на обкладинках глянцевих журналів і таблоїдів! Це все – доля актора кіно! Обирай професію із захмарною перспективою!

Хто такий актор кіно? Це ненормований графік зйомок у різних куточках світу, це червоні доріжки у Каннах, Лос-Анджелесі та Берліні, це статуетки Оскар, що прикрашають твою полицю! Ти готовий до цього? Тоді ти за правильною адресою! Твоя робота проходитиме на кіностудіях, продакшенах, телеканалах тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух та фехтування, робота актора в кіно-телемюзиклах, робота актора на знімальному майданчику, дублювання, грим, створення художнього образу.

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ,

КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Не запізнись використати свій шанс стати відомим ведучим або тележурналістом! Наші викладачі допоможуть тобі знайти своє «Я» у великому світі телебачення!

Детальніше...

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Популярність, зйомки, сенсації, безліч прихильників та підписників у соц.мережах, чималі гонорари та постійна зайнятість – це все про успішного журналіста-телеведучого! Обирай професію з яскравою перспективою!

Хто такий журналіст-телеведучий? Це той, на кого щодня дивляться з екранів телевізора! Це той, хто стає кумиром мільйонів! Це той, кого слухають і за ким йдуть! На тебе чекають захмарні гонорари, щоденні зйомки, авторські розслідування, репортажі, прямий ефір, відрядження - як Україною, так і за кордон! Готовий до цього? Тоді тобі до нас! Ти працюватимеш на телеканалах, продакшенах, у прямих включеннях з місця подій, професійних студіях тощо.

Предмети, які вивчають: тележурналістика, сценарна майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніка екранного мовлення, авторські програми на телебаченні, радіожурналістика, журналістський маркетинг.

СТУДЕНТІВ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ

СТУДЕНТІВ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

СТУДЕНТІВ ПРАЦЮЮТЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

МАЙСТЕР-КЛАСИ

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

 

 

Чи могли б ви коли-небудь подумати, що одного дня на світ з’явиться людина, яка змінить реальність довкола: зможе якимось чином направити на вас потяг або за одну секунду перенести вас з Києва у Піренеї.

Не думала про це і сім’я молодого промисловця з Парижа, у якої щойно народився первісток — Марі-Жорж-Жан Мельєс.

Мельєс став однією з ключових постатей світового кінематографу. Якось, скориставшись сімейним статком, Мельєс придбав невеликий театр ілюзії. У театрі переважно виступали фокусники та ілюзіоністи — звичні для тієї епохи циркові шоу. Можливо, у Мельєса з'явилася мрія стати хазяїном і режисером справжнього, великого театру, схожого на знаменитий на той час театр “Шатель”. Але не усі мрії легко втілити в реальність, юнак не мав коштів для реалізації свого задуму, натомість, добре розумівся на пантомімах, клоунадах та витончених магічних фокусах. Тож довгий час Жорж залишався у театрі лише глядачем.

Якось прогулюючись однією з вузьких вулиць Парижа власник театру натрапив на дивне дійство: люди розвішували біле полотно на стіні і мало відбутися щось незвичайне. Так і сталося, адже це була прем’єра фільму братів Люм’єрів “Прибуття потяга”. Такі примітивні для сучасності фільми без довжелезних титрів та сцен із підтекстами, наприкінці XIX століття здавалися чудом.

Мельєс теж був вражений, хоча і знав, що люди швидко звикають до вражень.Аби дарувати людям нові відчуття, він щомісяця шукав для свого театру нових учасників, але і до нових фокусників, гіпнотизерів та клоунів публіка швидко втрачала інтерес. Довгий час Марі-Жан знімав фільми з такими ж сюжетами, які пропонували своїй аудиторії брати Люм’єри, сьогодні це назвали б плагіатом. Напевно, Мельєс взагалі не думав про яку-небудь ідентифікацію своїх фільмів, бо їх головним завданням було розважати публіку, яка платила за квитки.

Через кілька місяців, переглядаючи плівки, Мельєс помітив, як набитий людьми омнібус на екрані раптом перетворився на чорний автомобіль. Він дуже здивувався, але згодом побачив, що плівка в апараті на хвилину зупинилася, "заїла", і за цей час омнібус проїхав далі та поступився місцем. Це був перший кінотрюк, відкритий в історії кіно. І, можливо, саме тоді Мельєс збагнув, що його мрія про справжній театр може стати реальністю. Кінематограф виявився неймовірним видовищем, кращим за будь-яке мистецтво.

З цього моменту Жорж кинув все і занурився у світ кіно. Задля цього він навіть збудував першу у світі кіностудію з величезним скляним дахом. У студії була велика сцена, схожа на театральну, перед нею непомітно стояла камера. Десятки художників малювали все нові і нові декорації для нових фільмів.

Мельєс першим створив спецефекти в кіноіндустрії

Актори з театру, а іноді випадкові перехожі брали участь у зйомках. За тиждень відзнімали по три-чотири десятихвилинні стрічки із чудесами: з'являлися і зникали чарівники, феї, на сцену падав сніг, було виверження вулкану, тонули кораблі, з’являлися картини підводного світу, зняті через акваріум. Нарешті Мольєс знімав фільми за своїми сценаріями, і це йому добре вдавалося.

Кіностудія почала приносити Мольєсові значні прибутки. Глядачі, які звикли до газетного чтива, тепер жадали рухливих картинок та нового подання інформації. Нові режисери та актори змінили усю кіноіндустрію, усе кіно відзняте дотепер глядачі вмить забули. Вже 1912 року для сучасників, за винятком дітей, фільми Мельєса здавалися архаїчними та незрозумілими. Тож на такій ноті французький режисер закінчив свою кар’єру і відзняв свій останній фільм "На завоювання полюса ". Студія збанкрутіла, Жорж заліз у борги. І тільки тоді Мельєс взяв камеру і вперше вийшов з нею за двері свого скляного театру.

Ім'я Жоржа Мельєса можна зустріти в усіх посібниках історії кіно. Він винайшов кінотрюк і ввів його в повсякденну практику кінорежисерів. Хоча сьогодні такі ефекти здаються смішними і примітивними, але тоді мініатюрна балерина на столі або величезна голова поруч зі звичайною людиною здавалися справжніми чарами. Мельєс першим почав використовувати макети і театральну машинерію. Таким чином, його новаторські методи стали витоком усіх спецефектів у кіно.

Навіть творці "Зоряних воєн" зізнавалися, що їм вдалося зробити фільм настільки цікавим тільки завдяки впровадженням Мельєса.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2020 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov