+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Все про режисера кіно і телебачення

Вмієш помічати у повсякденності яскравий колорит? У тебе постійно з’являються цікаві ідеї для зйомок відео? Твої друзі часто просять твоєї допомоги для організації команди? Хочеш отримувати шалені гонорари за свою творчість?

А ти знав, що режисери - найбагатші люди світу? Саме від них залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому. Готовий до дивовижного життя? Тоді тобі точно до нас!

Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшнах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо! Ти - це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок!

Ти вивчатимеш режисуру кіно і телебачення, кіно-, теледраматургію, музичну драматургію фільму та телепрограм, режисуру монтажу, режисуру анімаційного фільму, багатокамерну зйомку, роботу режисера з актором.

Тебе навчатимуть справжні майстри українського кіно і телебачення, заслужені працівники культури, високваліфіковані спеціалісти, які не тільки допоможуть зорієнтуватися в безлічі теорії, розкриють в тобі особливий талант, а й проведуть залаштунки знімальних майданчиків, розкажуть усі секрети українського кінематографу!

Наші студенти практикуються та стажуються у знімальних павільйонах фільмів і серіалів, на каналах, у холдингах "1+1 media", "StarLightMedia", "Film.UA Group", співпрацюють з зірками і відомими компаніями. У нас є все, що потрібно для плідного навчання!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, тобі потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України і творчий конкурс.

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27