+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Майстер-клас від celebrities

Інститут кіно і телебачення започаткував традицію майстер-класів від celebrities. У суботу, 8 жовтня, до навчального корпусу на Чигоріна, 14 завітав цікавий гість.

У нього приємна зовнішність, стильна краватка, щира усмішка. Та головне – добре знайомий всім українцям оксамитовий голос, від якого мурашки по шкірі. Він є бренд-голосом телеканалів: Інтер, 1+1, СТБ. Відомий завдяки проектам «Танці з зірками», «Дольче Віта», «Файна Юкрайна», «Стоп 10», «Під прицілом», «Україна має талант», «Х-фактор». Нині ведучий програми – «Неймовірна правда про зірок» на СТБ – Григорій Решетнік – аспірант КНУКіМ. В університеті його знають, як Гриця, – хлопця, якому з першого кроку відверто поталанило потрапити на провідні телеканали країни. Григорій зізнався, що своїм шикарним тембром голосу завдячує батькам, проте сам він також не сидів склавши руки, а наполегливо працював. Як саме – він і поділився зі студентами.

На думку Решетніка успішний телеведучий схожий на пляшку кока-коли – досконала форма, яскрава брендована обгортка, продумана до дрібниць, а внутрішній вміст – сама суть людини має бути «Без ГМО», поживною, корисною та незіпсованою.

Майстер-клас проходив, на перший погляд, як бесіда давніх друзів. Але то тільки на перший погляд. Григорій надзвичайно органічний, розумний і «заточений до телебачення». До визнання Решетнік був таким собі хлопцем із золотим ланцюжком на шиї, поголеним під нуль, з усмішкою на всі 32… Підкорювати телепростір він приїхав з Миколаєва. Перш ніж схопити «синього птаха за хвіст» довелося пройти кілька сотень кастингів, попрацювати на телебаченні, починаючи від гримера і адміністратора, до власне телеведучого.

Після майстер-класу студенти влаштували Григорію справжній «допит з пристрастями». На запитання про Надію Мейхер (Надія – партнерка в програмі «Неймовірна правда про зірок») гість віджартувався – найважче в роботі з Мейхер – дивитися їй в очі. За пропозицією директора інституту Світлани Котляр, тому, хто поставить найдотепніше запитання передбачався презент від зірки. Грицю сподобалося запитання другокурсниці Світлани щодо кастингів ведучих. В нагороду студентка отримала квітку, підкріплену чарівною усмішкою гостя.

Майстер-клас запам’ятався всім без винятку, студенти були надзвичайно задоволені, отримавши на згадку фотографії з автографом та візитівки.

Насамкінець зустрічі телеведучий подарував майбутнім зіркам кіно і телебачення ексклюзивний рецепт від Григорія Решетніка «Як досягти успіху?»:

є дві руки, дві ноги, так вперед, це вже шалений пріоритет;

в житті все від вас залежить;

потрібно чітко спланувати, чого ви хочете досягти;

завалюйте своїми резюме робочі місця вашої мрії;

боротися потрібно до кінця; не опускати руки після третього невдалого кастинга, бо четвертий буде вдалим;

ламати стереотипи;

працювати над собою, що є дійсно дуже важко;

- практика, практика і ще раз практика, але підкріплена теорією;

бути універсальним: уміти все в своїй професії;

і головне пам’ятайте: нічого не буває просто так.

Автор – студентка групи ТБА-30к Любов Семашко

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27