+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Секрети успіху від Олега Панюти

Тиждень професіональної журналістики у КНУКіМ триває. Четвертий день «Журналістика TODAY» відзначився візитом відомого журналіста і ведучого програми «События недели» телеканалу «Україна» Олега Панюти.

Олег також відомий завдяки своїй роботі на телеканалах: Перший національний, Новий канал, Інтер та 1+1.

Свій майстер-клас знаний журналіст провів у форматі прес-конференції, яку розпочав із цікавої інформації про себе та свій шлях до професії.

«Я вже 25 років працюю тележурналістом і за свою кар’єру зрозумів певні правила та істини, якими хочу поділитися з вами.

Ви мусите точно розуміти, чого саме хочете в житті, чого прагнете в професійному плані і що готові для цього зробити, чим пожертвувати!

Коли я працював на Новому каналі, мені доводилося прокидатися о 3.20 ранку кожен день чотири роки поспіль, щоб доїхати до роботи, встигнути підготувати випуск новин та вийти в ефір о 6.30 ранку. А за своїм хронотипом я «сова», мені краще лягти спати о 3-ій ночі, ніж прокинутись. І маю сказати, що я працював із задоволенням, адже ніякі гроші не змусили б мене робити протягом всього часу те, що приносило б мені дискомфорт та невдоволення.

Тому із власного досвіду я раджу вам обирати ту професію, яку ви будете любити. Не підлаштовуйтесь під обставини, обирайте свій шлях самостійно та отримуйте насолоду від життя», – зазначив телеведучий.

Після захопливої промови у студентів КНУКіМ з’явилось безліч запитань до шановного гостя.

На питання від студентів Кафедри журналістики «Чи був у вас страх за свій імідж, коли ви прийшли на телебачення? Чи боялись ви, що можете зробити щось неправильно?», Олег Панюта розповів: «Звичайно що певні побоювання були присутні, адже то була моя перша робота на телебаченні. За мою кар’єру траплялось різне. Гасло світло, падали декорації, заважали колеги. Справжній журналіст має бути готовий до непередбачуваних ситуацій, вміти гідно вийти з них і перебороти свої страхи. Чого вам і бажаю.

Зараз я вже менше хвилююсь за свій імідж і більше приділяю уваги професійній обізнаності. Але ви повинні пам’ятати, що працюючи на телебаченні, маєте бути охайними. Перш за все це показує вашу повагу до глядача та викликає інтерес до вас. Якщо люди зацікавлені у вашій роботі – ви є професіоналом».

Також студенти поцікавились секретами успіху телеведучого. Олег у свою чергу відповів: «Не існує як таких секретів мого успіху. Я просто люблю життя та людей навколо і намагаюсь жити по совісті».

Приємними спогадами гість поділився, відповідаючи на запитання про улюблене місце роботи. Сказав, що йому дуже подобалось працювати саме на Новому каналі, який приніс найбільшу популярність, після чого Панюту і зараз впізнають на вулицях міста як телеведучого Нового каналу, хоча з того часу пройшло вже 10 років.

Спікер відповів на чимало запитань від допитливих КНУКіМівців. Розповівши про свою гру в серіалах, яка принесла колосальний досвід, про цікаві історії в житті журналіста та плани на майбутнє.

Наприкінці зустрічі Олег Панюта наголосив: «Головні принципи журналістики – чесність, об’єктивність та неупередженість. Будьте вірними самому собі. Ваше імя це ваш капітал. Не зраджуйте своїм принципам та переконанням заради вигоди. Займайтесь улюбленою справою та завжди залишайтеся Людиною!».

Майстер-клас пройшов у легкій та невимушеній атмосфері. Молодь дізналася багато нового та корисного у сфері журналістики і телебачення.

Тиждень професіональної журналістики КНУКіМ не перестає дивувати чудовими майстер-класами відомих особистостей.

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27