Реєстрація абітурієнта 2024

Інститут кіно і телебачення

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ ТИСЯЧІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ ВИПУСКНИКІВ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ СУЦІЛЬНА ПРАКТИКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ КВИТОК У ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ, В ЯКОМУ ТЕБЕ НЕ ВИСТАЧАЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОГО ЯСКРАВОГО ПОТЕНЦІАЛУ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ НЕЗАБУТНЄ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ!

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

На тебе чекають професійні студії із сучасним технічним обладнанням. Випускники працюють на всіх українських телеканалах!

Детальніше...

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Як часто ти знімаєш відеоролики в instagram, YouTube та на інші ресурси? Часто? А тепер уяви, що за це ти можеш отримувати нечувані гонорари! Оператор – це не професія, це – покликання!

Хто такий оператор? Це той, хто з перших секунд бачить вдалий кадр! Це той, хто помічає у сірій повсякденності яскравий колорит! Це той, хто першим бачить шедевр, що згодом стає світовим блокбастером! Твоя професія полягатиме у зйомках кіно, телепередач, кліпів, роликів та інших проектів, що принесуть тобі славу та визнання! Готовий до цього? Тоді тобі до нас!

Предмети, які вивчають: майстерність телеоператора, кінознімальна апаратура та оптика, експонометрія в операторському мистецтві, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, сенситометрія, кольорознавство, світлотехніка, комбіновані зйомки, багатокамерна зйомка, можнтаж та постпродакшн, візуальні ефекти та комп‘ютерна графіка.

ЗВУКОРЕЖИСЕР,

САУНД-ПРОДЮСЕР

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

За 5 років навчання ти навчишся створювати якісну музику та сучасні хіти!

Детальніше...

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

Не можеш і дня прожити без музики? В твоєму плейлисті незліченна кількість треків? Маєш власний погляд на те, якою має бути сучасна музика? Тоді професія звукорежисер саме для тебе!

Хто такий звукорежисер? Це той, хто чує в піснях не тільки приспів, а й усі шуми, аранжування та зведення! Це той, хто створює треки, що незабаром стають хітами! Це той, хто напряму працює із мега-зірками – Михайлом Поплавським, Мадонною, Ріаною тощо! Грамотний звукорежисер – на вагу золота! Твоя робота проходитиме у професійних звуко-студіях, продакшенах, монтажних павільйонах, кіно і телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: звукорежисура, програми цифрового аудіоредагування, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустика, архітектурна акустика , аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство, постпродакшн, кіно-телепродюсерство.

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

З дитинства не уявляєш життя без фотографії? Тоді тобі до нас, ми навчимо фотографувати тебе професійно!

Детальніше...

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

Щодня робиш безліч селфі на смартфон? Вмієш грамотно підбирати фільтри та корегувати фотографії? Не губи в собі талант! За свої фотознімки ти можеш отримувати карколомні гонорари! Вступай на спеціальність фотохудожник-рекламіст!

Хто такий фотохудожник-рекламіст? Це людина, що у сірій буденності з легкістю розгледить ідеальний сюжет для фотознімку! Він фотографує так, що потім його світлини опиняються на обкладинках журналів, сайтах, білбордах і в рекламі! Це людина, що тісно співпрацює зі знаменитостями та отримує мільйони за свою роботу! Готовий до слави і визнання! Тоді ця професія саме для тебе! Твоя робота проходитиме у професійних фото-павільйонах, різноманітних студіях з професійним обладнанням, на природі з неймовірним пейзажем тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність фотохудожника, фотокомпозиція, компютерна фототехніка, кольорознавство, практична фотографія, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратура та оптика, експонометрія, спеціальні види фотозйомок, арт-менеджмент, моделювання стилю та іміджу

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ,

МЕДІА-ПРОДЮСЕР

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Альфред Хічкок, Мартін Скорсезе, Квентін Тарантіно… Хочеш стати частиною історії. Не вагайся, ти обрав правильний шлях!

Детальніше...

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Камера, мотор! Саме з цих слів розпочинається кар’єра успішного режисера! В тебе мільйони прихильників по всьому світу, ти створюєш найкрутіше кіно, твої друзі – Спілберг, Кемерон та Скорсезе! Обирай для себе кольорове майбутнє!

Хто такий режисер кіно і телебачення? Це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок! Саме від режисера залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому! Не дарма режисери – найбагатші люди світу, адже їх діяльність – на вагу золота! Ти готовий до дивовижного життя? Тоді тобі до нас! Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшенах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: режисура кіно і ТБ, кіно-теледраматургія, режисура монтажу, режисура анімаційного фільму, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором, кіно-телепродюсерство, постпродакшн, технології тривимірної анімації.

АКТОР КІНО

АКТОР КІНО

Професія актора є найяскравішою в сучасному світі. І якщо ти хочеш стати відомим і отримувати любов глядачів - тоді тобі до нас!

Детальніше...

АКТОР КІНО

Затамуй подих… На тебе дивляться мільйони прихильників з усього світу, тобі тисне руку сам Бред Пітт, ти на обкладинках глянцевих журналів і таблоїдів! Це все – доля актора кіно! Обирай професію із захмарною перспективою!

Хто такий актор кіно? Це ненормований графік зйомок у різних куточках світу, це червоні доріжки у Каннах, Лос-Анджелесі та Берліні, це статуетки Оскар, що прикрашають твою полицю! Ти готовий до цього? Тоді ти за правильною адресою! Твоя робота проходитиме на кіностудіях, продакшенах, телеканалах тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух та фехтування, робота актора в кіно-телемюзиклах, робота актора на знімальному майданчику, дублювання, грим, створення художнього образу.

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ,

КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Не запізнись використати свій шанс стати відомим ведучим або тележурналістом! Наші викладачі допоможуть тобі знайти своє «Я» у великому світі телебачення!

Детальніше...

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Популярність, зйомки, сенсації, безліч прихильників та підписників у соц.мережах, чималі гонорари та постійна зайнятість – це все про успішного журналіста-телеведучого! Обирай професію з яскравою перспективою!

Хто такий журналіст-телеведучий? Це той, на кого щодня дивляться з екранів телевізора! Це той, хто стає кумиром мільйонів! Це той, кого слухають і за ким йдуть! На тебе чекають захмарні гонорари, щоденні зйомки, авторські розслідування, репортажі, прямий ефір, відрядження - як Україною, так і за кордон! Готовий до цього? Тоді тобі до нас! Ти працюватимеш на телеканалах, продакшенах, у прямих включеннях з місця подій, професійних студіях тощо.

Предмети, які вивчають: тележурналістика, сценарна майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніка екранного мовлення, авторські програми на телебаченні, радіожурналістика, журналістський маркетинг.

СТУДЕНТІВ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ

СТУДЕНТІВ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

СТУДЕНТІВ ПРАЦЮЮТЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

МАЙСТЕР-КЛАСИ

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

 

 

Робота на телебаченні займає багато часу, якщо ви справді хочете пізнати "телевізійну кухню" і будете віддаватися роботі на всі 100%. ОДНАК якщо ви ще вчитеся в університеті, добре подумайте, чи зможете ви поєднувати навчання та роботу...

Отже, ви все добре зважили та вирішили для себе, що хочете пройти практику на ТБ? Ви готові стажуватися там безкоштовно? Якщо так, тоді це зовсім не проблема, адже кадри на безоплатній основі завжди всюди вітаються. Тож з упевненістю у своїх силах переходимо до роботи!

1 КРОК - ШУКАЄМО КОНТАКТИ ТЕЛЕКАНАЛІВ.

Гуглимо назву телеканалу та шукаємо на їхньому сайті рубрику "Вакансії"/"Робота"/"Контакти". Знаходимо там e-mail відділу кадрів. Також можна спробувати написати певним програмам/ведучим/журналістам/програмним редакторам прямо на Фейсбук (якщо в них є там сторінки) - теж дієво, адже безпосередній контакт іноді цінується навіть більше, ніж опосередкований (через відділ кадрів).
Краще надіслати своє резюме декільком телеканалам (3-4), аби ймовірності було більше, а часу вашого очікування - менше.

Трохи допомоги:

Контакти "1+1 медіа" (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International, БІГУДІ, Ukraine Today):
http://media.1plus1.ua/ua/career/vacancy/resume-future

Контакти "INTER MEDIA GROUP" (Інтер, НТН, К1,ZOOM, К2):
http://inter.ua/uk/vacancy (анкета в кінці сторінки)

Контакти "Starlightmedia" (СТБ):
https://www.facebook.com/TVchannelSTB
http://www.stb.ua/ua/zvorotnij-zvyazok/

Контакти "Starlightmedia" (Новий канал):
robota@novy.tv

Контакти "Starlightmedia" (ICTV):
cv@ictv.ua

Контакти "Starlightmedia" (М1):
kadry@m1.tv

Контакти Громадського телебачення:
hr@hromadske.tv
Так само можна написати журналістам Громадського ТБ на ФБ:
Роман Скрипін: https://www.facebook.com/skrypin
Дмитро Гнап: https://www.facebook.com/gnap.ua
Наталія Гуменюк: https://www.facebook.com/ngumenyuk
Богдан Кутєпов: https://www.facebook.com/kutiepov
Анастасія Станко: https://www.facebook.com/nastya.stanko

Контакти телеканалу "Україна":
job@trkua.tv

Контакти телеканалу "112":
hr@112.ua 

Контакти телеканалу "ZIK":
office.zik@ukr.net

2 КРОК - ПИШЕМО РЕЗЮМЕ ТА МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Зразки резюме можна знайти в Інтернеті - їх дуже багато. Якщо нема досвіду роботи - не біда. Сміливо пишіть, що маєте досвід роботи в шкільній/університецькій газеті. Ніхто перевіряти це не буде, але, про всяк випадок, все ж запам'ятайте/придумайте, як називається ваша газета, про що ви приблизно там писали та скільки часу там "пропрацювали".

Зразки мотиваційних листів так само можна знайти в Інтернеті, але оскільки саме цей текст читають у першу чергу та саме за ним оцінюватимуть ваше бажання працювати, приділіть йому особливу увагу. Приблизний зразок мотиваційного листа такий:

Приблизна ТЕМА листа: Хочу пройти практику у вас в якості журналіста
Приблизний ТЕКСТ листа:
"Добрий день. Мене звати ____. Я - студент ___ року навчання ____. Мені __ років. Дуже хочу пройти практику у вас на телеканалі в якості журналіста. 
У мене є певний досвід роботи:______. Маю велике бажання працювати в інформаційних/розважальних програмах. Дуже подобається ваша програма ____,____,____.
Готовий\готова швидко вчитися всьому новому та виділяти на практику _____ (півдня, 2/3/4 дні на тиждень) свого часу. Своє резюме надсилаю в додатку. 
Дякую за увагу. Чекатиму на вашу відповідь.
З повагою, 
(ім'я та прізвище).

Максимальний час очікування на відповіді від телеканалів - 3 тижні. Не бійтеся повторно надіслати свій лист, але не перестарайтеся - повторіть, максимум, ще 1 раз. Можуть подумати, що або ви наполегливі, або просто помилились, надсилаючи повторно. І в тому, і в іншому разі - вас помітять.

Якщо вам одразу відповіли декілька телеканалів - обирайте кращий (кращі умови) і йдіть туди. Як визначаити, який телеканал кращий? 

3 КРОК - СПІВБЕСІДА.

ОБОВ'ЯЗКОВО сходіть на свівбесіду всіх телеканалів, які вам відписали та запросили на зустріч.
Перед цим прочитайте про діяльність цього каналу, про його журналістів, про рейтинг проектів, подивіться декілька програм. Зайдіть на сторінку телеканалу/ сторінки журналістів телеканалу в соцсережах - почитайте коментарі та відгуки. Якщо ви вже знаєте ім'я та прізвище людини,яка буде проводити з вами співбесіду - знайдіть її в соцмережах або навіть прогугліть. Це дасть вам змогу дізнатися трохи інформації про характер людини та про її вимоги/критерії оцінювання.

На самій співбесіді ведіть себе упевнено (але не самовпевнено), намагайтеся гострі питання "згладжувати" гумором. Не знаєте чогось - ну ви ж не можете всього знати, не здавайтеся, переводьте тему, якщо це можливо. 

4 КРОК - ВАШЕ РІШЕННЯ.

Якщо вам запропонували пройти стажування після співбесіди, попросіть дати вам декілька днів на роздуми. Вам потрібно подумати/піти на іншу співбесіду - це нормальне явище, не бійтеся про це попросити. Після всіх зустрічей з роботодавцями (у нашому випадку - практикодавцями:), знову погугліть, пофейсбучте інформацію про роботу на цьому каналі (як працюється журналістам, хто саме там працює, чим вони ще встигають займатися, окрім роботи, як відбувається сам робочий процес - усю цю інформацію найчастіше легше знайти на сторінках фб/вк самих журналістів). Порадьтеся з близькими, друзями і сформулюйте своє рішення.

5 КРОК - ЗАВОДЬТЕ ЗНАЙОМСТВА.

Потрапити на телебачення можна випадково і на 5 хвилин, і на тиждень, але те, наскільки ви там затримаєтесь, що звідти отримаєте (знання/навички/знайомства/спогади), залежить лише від вас.

Тож не втрачайте час даремно, не сидіть самотньо за робочим столом. Сміливо просіть допомоги у співробітників (журналістів), спілкуйтеся з ними про робочі процеси, виявляйте цікавість (ви ж практикант!!!) - поки це виглядає не ганебно, а навпаки - саме так, як має бути (саме так, як має вести себе практикант).

Не засмучуйтеся,якщо вам не відповіли - телеканалів багато, пишіть іншим. 

Обов'язково хтось відгукнеться, повірте! 

Тут головне наполеглевість, готовність швидко вчитися новому та віддаватися роботі на 100%.

І пам'ятайте, що вас сприймають люди так, як ви самі себе позиціонуєте. Вважаєте, що ви класний журналіст? Позиціонуйте себе так! Ну, і звичайно, працюйте над собою, аби теорія підкріплювалася практикою:)

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov