+38 (044) 528-05-33+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Міс і містер кіно – 2017

Такого ще не було! Прямий ефір, тисячі глядачів по всій Україні, десятки тон світлотехніки та професійного обладнання, зіркове журі, зіркові учасники на чолі із зірковим ректором… Подія, яка нікого не залишила байдужим! Міс і містер кіно 2017!

Щороку «Міс і містер» залишається найочікуванішою подією Факультету кіно і телебачення!

Змінюється команда, ажіотаж, розмах, але єдине залишається незмінним – жага до незабутнього шоу, яке доводить глядачів до ейфорії, а скептиків до білої заздрості!

Про нас говорять на телебаченні та радіо, нас вихваляють у газетах та в інтернет-виданнях, ми збираємо неабиякий хайп у соц.мережах, і саме ми на слуху в кожного, хто цінує справжні, яскраві видовища!

Відтак студентський парламент факультету започаткував добру традицію – щороку шукати нові шляхи та підходи створення мегамасштабного шоу!

Сьогодні це – професійна сцена, яскравий розмах та бездоганна організація, якій можуть позаздрити найрейтинговіші телеканали!

Тележурналісти, актори, оператори, режисери, звукорежисери, фотохудожники – студенти усіх спеціальностей ІКіТБ докладають максимум зусиль, щоб з року в рік дивувати самобутністю та рівнем підготовки!

Так! Саме студенти створюють шоу, яке захоплює подих! Шоу, яке раз по раз перегортає глянцеву сторінку факультету, крокуючи до неписаних висот! Професійна зйомка, підготовка номерів, запрошення журі та багато іншого – лежить на плечах відчайдушних студентів з лав студентського парламенту факультету. Звісно, це не легке завдання, але результат того вартий!

«Міс і містер кіно 2017» став революційним, інноваційним, та по-справжньому грандіозним! Десятки камер, надсучасне обладнання, прямий ефір, і вперше за всю історію, головою журі стала людина, без якої всі сподівання, мрії та амбіції енергійних студентів не втілилися б у реальність! Людина, що надихає, за якою хочеться йти… Почесний президент університету культури – Михайло Михайлович Поплавський!

Саме під патронатом Михайла Поплавського амбітна молодь генерує нові ідеї та замисли, що згодом переростають в реальність!

Новації «Міс і містера» не оминули стороною і богемних абітурієнтів Факультету кіно і телебачення! Майбутні студенти прямо під час заходу взяли участь у двох ексклюзивних конкурсах! Посеред концерту були розіграні два сертифікати на навчання за рахунок університету для випускників шкіл 2017-го року з рук самого Михайла Поплавського!

Несподіванкою виявився і розіграш смартфона, від якого шаленіє уся молодь! Абітурієнт-переможець не стримав сліз радості, коли отримав заповітний гаджет від ІКіТБ! Гоноровий подарунок вручав зірковий член журі, популярний телеведучий, брендвойс, наш випускник – Григорій Решетник!

До речі, про зіркове журі!

Щороку  його склад урізноманітнюється та доповнюється, адже про «Міс і містер кіно» знає весь зірковий бомонд! Популярні ведучі, блогери, моделі, медійники, актриси, співаки та співачки – найвідоміші персони країни розставляють крапки над «і» під час грандіозного дійства, вручаючи ексклюзивні подарунки від спонсорів, яких щороку стає більше!

Проект залучився підтримкою більш ніж 20 партнерів, серед яких бренди одягу, радіостанції, ювелірні будинки, салони краси та безліч інших фірм та компаній!

Цьогоріч учасники підготували не якесь шаблонне шоу, а феєричне видовище, що зібрало глядачів більш ніж з 10 різних куточків України в одному з кращих концерт-холів столиці! Динаміка, екшн, вражаючі кіноепохи, запальні ведучі, трепетність та шквал емоцій – це ті крупинки, що в купі переросли у найгучнішу подію серед всіх університетів країни!

А міс і містером кіно 2017 стали драйвова тележурналістка, красуня Оріяна Коницька та запальний оператор, мужній Костянтин Мацун! Попри виснажливі репетиції , травми, емоційне виснаження, крізь сльози та розпач – Орі та Костя підірвали сцену та занурили всіх присутніх у феєричний кураж, ставши обличчям найзірковішого факультету країни!

Ми не копіюємо чи пародіюємо когось! Ми не чекаємо у моря погоди! Ми не покладаємось на підтримку сторонніх «дядь» і «тьоть»!  Ми усе робимо власними силами! Робимо на славу! І тому не перший рік поспіль нам немає рівних!

Нині у студентського парламенту ІКіТБ безліч планів та ідей, що незабаром обов’язково втіляться у реальність, аби закріпити за собою статус найпрофесійнішої творчої команди!

Це – Міс і містер кіно! Далі – найцікавіше!

Тел.: +38 (044) 528-05-33

Моб.: +38 (067) 294-29-97

Моб.: +38 (050) 220-93-19

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86