+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

"Ми рухаємося повільно, але впевнено!" - Барнич Михайло Михайлович

Журналіст: Ваша остання роль в кіно відбулася в 2015 р.. Чи плануєте ви ще зніматися у фільмах?

М.М.: Я планую все життя зніматися в фільмах, але, дай Боже, щоб мої плани та Богові у вухо. Звичайно, ми всі - актори…  Та, на жаль, не все залежить від нас.

Журналіст: Ви, як людина з ідеально чіткою дикцією, скажіть нам, будь ласка, скільки часу потрібно, щоб отримати такий результат ?

М.М.: Я в цій професії з 1987 року і ось зараз вже 2017 , тож я працюю над своєю дикцією вже 30 років. Та при великому бажанню та сумлінній праці за 4 роки це реально.

Журналіст: Ви запровадили методику «Техніка обману», за якою навчаються студенти КНУКіМу розкажіть, будь ласка, про її особливості.

М.М.: Так називається посібник «Майстерність актора», та не всі телеактори навчаються за цією методикою. Тільки ті, у яких викладаю я, інші викладачі мають свою методику і не чим не гірше. Михайло Михайлович Поплавський дозволяє всім викладачам мати свої методики і, відповідно, програму. Особливість моєї в тому що, насамперед, я сам апробовую її на собі! Варіантів було декілька..  Я багато працював, що знайти фінішний варіант, щоб, насамперед, вона була корисною для наших студентів. Наші предки говорили, що треба грати, як живеш. Та в моїй методиці навпаки життєвий досвід шкідливий. На нього не можна оглядатися, тільки на емоції, сум, жаль, злість, радість… Також розглядено спостереження за діяльністю людського мозку, що з ним відбувається, коли актор переключається із звичайного життя на гру. Сподіваюся, що пояснив у чому сутність.

Журналіст: Дякую. Чи очікувати нам ще публікацій і, можливо, нових методик для професійного володіння акторською майстерністю?

М.М.: Публікації я творю щороку - це по мінімум дві публікації на рік, наукові статті - це мій обов’язок, а зараз, щойно я прийшов від ректора і подав на його розгляд нову книгу для видання, і ось вже незабаром буде результат . Ця книга - монографія, навчальний посібник, яку вже затвердила вчена рада університету. Вона буде називатися «Психотехніка актора. Майстер-клас». Ось так.

Журналіст: Супер! Михайло Михайлович – Ви майстер 3 курсу акторів. Поділіться з нами, чи подають вже надію бути зірками сучасного кінематографу Ваші вихованці.

М.М.: Так, подають. Я за це відповідаю і ми рухаємося з ними повільно, але впевнено. Грають ролі майже всі, так як я. Так що всі потраплять на знімальний майданчик, адже за них відповідаю я.

Журналіст: Дуже дякую Вам за інтерв’ю!

Автор: Піголенко Ілона

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27