+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Міс і містер - 2018!

Найбажаніше шоу цієї весни - конкурс «Міс і містер ІКіТБ 2018»!

Ажіотаж, кураж, захоплення та бурхливі овації – незмінні супровідники величного дійства, які з кожним роком набирають все більшого розмаху!

Про нас говорять на телебаченні та радіо, нас вихваляють у газетах та інтернет – виданнях!

Інститут кіно та телебачення саме для тих, хто цінує справжні яскраві видовища!

А перший закон такого масштабного дійства – щороку шукати новий та ще більш оригінальний підхід для створення масштабного шоу.

Сьогодні – це професійна сцена, яскравий розмах, бездоганна та чітка організація, якій можуть позаздрити найрейтинговіші телеканали.

А проявити себе може будь – хто – тележурналіст, актор ,оператор, фотохудожник, режисер чи звукорежисер. Кожен може спробувати себе в ролі учасника або стати частиною креативної групи.

Організація дійства, пошук локацій, костюмів, фотографів, декорацій та всього мегамасштабного дійства лежить на плечах студентського парламенту. Це фантастичні зусилля та велика кількість безсонних ночей, але результат того вартий!

Тема «Міс і містер 2018» – це таємниця, яку привідкрили лише за декілька днів до самого шоу.

Цьогоріч – це мотив фільму «Найвеличніший шоумен»,  а у нас Найвеличніше шоу!

Безліч оригінальних номерів, які не залишилися без аплодисментів, а також зіркові гості – акробатичний дует «Miracle». Від їхніх «викрутасів» захоплює дух цілому світу та кожен затамовує подих.

Але найважче – об’єктивно оцінити та обрати найкращих.

Для цього існує компетентне журі. Цьогоріч деякі з них – студенти нашого університету. Блогер Антон Мурафа, зірка серіалу «Школа» Олександр Петренко та переможниця міжнародного конкурсу краси – Лілія Галушко.

Та голосування почалося раніше, ніж саме шоу, адже учасники мали змогу позмагатися за ще один приз – «Міс та містер глядацьких симпатій» . Обрати фаворита можна було онлайн.

Проект залучився підтримкою партнерів, серед яких бренди одягу, радіостанції, салони краси та безліч інших фірм та компаній!

Отож, барабанний дріб, декілька секунд мовчання і ми вже знаємо переможців!

Ними стали тележурналістка 1 курсу Валерія Полянська та режисер 3 курсу Владислав Берковський !

Вітаємо їх!

Це – міс і містер кіно! Далі – ще краще!

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27