Реєстрація абітурієнта 2024

Інститут кіно і телебачення

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ ТИСЯЧІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ ВИПУСКНИКІВ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ СУЦІЛЬНА ПРАКТИКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ КВИТОК У ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ, В ЯКОМУ ТЕБЕ НЕ ВИСТАЧАЄ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОГО ЯСКРАВОГО ПОТЕНЦІАЛУ!

ІНСТИТУТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ НЕЗАБУТНЄ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ!

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

На тебе чекають професійні студії із сучасним технічним обладнанням. Випускники працюють на всіх українських телеканалах!

Детальніше...

ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Як часто ти знімаєш відеоролики в instagram, YouTube та на інші ресурси? Часто? А тепер уяви, що за це ти можеш отримувати нечувані гонорари! Оператор – це не професія, це – покликання!

Хто такий оператор? Це той, хто з перших секунд бачить вдалий кадр! Це той, хто помічає у сірій повсякденності яскравий колорит! Це той, хто першим бачить шедевр, що згодом стає світовим блокбастером! Твоя професія полягатиме у зйомках кіно, телепередач, кліпів, роликів та інших проектів, що принесуть тобі славу та визнання! Готовий до цього? Тоді тобі до нас!

Предмети, які вивчають: майстерність телеоператора, кінознімальна апаратура та оптика, експонометрія в операторському мистецтві, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, сенситометрія, кольорознавство, світлотехніка, комбіновані зйомки, багатокамерна зйомка, можнтаж та постпродакшн, візуальні ефекти та комп‘ютерна графіка.

ЗВУКОРЕЖИСЕР,

САУНД-ПРОДЮСЕР

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

За 5 років навчання ти навчишся створювати якісну музику та сучасні хіти!

Детальніше...

ЗВУКОРЕЖИСЕР, САУНД-ПРОДЮСЕР

Не можеш і дня прожити без музики? В твоєму плейлисті незліченна кількість треків? Маєш власний погляд на те, якою має бути сучасна музика? Тоді професія звукорежисер саме для тебе!

Хто такий звукорежисер? Це той, хто чує в піснях не тільки приспів, а й усі шуми, аранжування та зведення! Це той, хто створює треки, що незабаром стають хітами! Це той, хто напряму працює із мега-зірками – Михайлом Поплавським, Мадонною, Ріаною тощо! Грамотний звукорежисер – на вагу золота! Твоя робота проходитиме у професійних звуко-студіях, продакшенах, монтажних павільйонах, кіно і телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: звукорежисура, програми цифрового аудіоредагування, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустика, архітектурна акустика , аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство, постпродакшн, кіно-телепродюсерство.

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

З дитинства не уявляєш життя без фотографії? Тоді тобі до нас, ми навчимо фотографувати тебе професійно!

Детальніше...

ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ

Щодня робиш безліч селфі на смартфон? Вмієш грамотно підбирати фільтри та корегувати фотографії? Не губи в собі талант! За свої фотознімки ти можеш отримувати карколомні гонорари! Вступай на спеціальність фотохудожник-рекламіст!

Хто такий фотохудожник-рекламіст? Це людина, що у сірій буденності з легкістю розгледить ідеальний сюжет для фотознімку! Він фотографує так, що потім його світлини опиняються на обкладинках журналів, сайтах, білбордах і в рекламі! Це людина, що тісно співпрацює зі знаменитостями та отримує мільйони за свою роботу! Готовий до слави і визнання! Тоді ця професія саме для тебе! Твоя робота проходитиме у професійних фото-павільйонах, різноманітних студіях з професійним обладнанням, на природі з неймовірним пейзажем тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність фотохудожника, фотокомпозиція, компютерна фототехніка, кольорознавство, практична фотографія, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратура та оптика, експонометрія, спеціальні види фотозйомок, арт-менеджмент, моделювання стилю та іміджу

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ,

МЕДІА-ПРОДЮСЕР

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Альфред Хічкок, Мартін Скорсезе, Квентін Тарантіно… Хочеш стати частиною історії. Не вагайся, ти обрав правильний шлях!

Детальніше...

РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ, МЕДІА-ПРОДЮСЕР

Камера, мотор! Саме з цих слів розпочинається кар’єра успішного режисера! В тебе мільйони прихильників по всьому світу, ти створюєш найкрутіше кіно, твої друзі – Спілберг, Кемерон та Скорсезе! Обирай для себе кольорове майбутнє!

Хто такий режисер кіно і телебачення? Це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок! Саме від режисера залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому! Не дарма режисери – найбагатші люди світу, адже їх діяльність – на вагу золота! Ти готовий до дивовижного життя? Тоді тобі до нас! Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшенах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо!

Предмети, які вивчають: режисура кіно і ТБ, кіно-теледраматургія, режисура монтажу, режисура анімаційного фільму, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором, кіно-телепродюсерство, постпродакшн, технології тривимірної анімації.

АКТОР КІНО

АКТОР КІНО

Професія актора є найяскравішою в сучасному світі. І якщо ти хочеш стати відомим і отримувати любов глядачів - тоді тобі до нас!

Детальніше...

АКТОР КІНО

Затамуй подих… На тебе дивляться мільйони прихильників з усього світу, тобі тисне руку сам Бред Пітт, ти на обкладинках глянцевих журналів і таблоїдів! Це все – доля актора кіно! Обирай професію із захмарною перспективою!

Хто такий актор кіно? Це ненормований графік зйомок у різних куточках світу, це червоні доріжки у Каннах, Лос-Анджелесі та Берліні, це статуетки Оскар, що прикрашають твою полицю! Ти готовий до цього? Тоді ти за правильною адресою! Твоя робота проходитиме на кіностудіях, продакшенах, телеканалах тощо!

Предмети, які вивчають: майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух та фехтування, робота актора в кіно-телемюзиклах, робота актора на знімальному майданчику, дублювання, грим, створення художнього образу.

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ,

КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Не запізнись використати свій шанс стати відомим ведучим або тележурналістом! Наші викладачі допоможуть тобі знайти своє «Я» у великому світі телебачення!

Детальніше...

ТЕЛЕ-РАДІОВЕДУЧИЙ, КОРЕСПОНДЕНТ, РЕПОРТЕР

Популярність, зйомки, сенсації, безліч прихильників та підписників у соц.мережах, чималі гонорари та постійна зайнятість – це все про успішного журналіста-телеведучого! Обирай професію з яскравою перспективою!

Хто такий журналіст-телеведучий? Це той, на кого щодня дивляться з екранів телевізора! Це той, хто стає кумиром мільйонів! Це той, кого слухають і за ким йдуть! На тебе чекають захмарні гонорари, щоденні зйомки, авторські розслідування, репортажі, прямий ефір, відрядження - як Україною, так і за кордон! Готовий до цього? Тоді тобі до нас! Ти працюватимеш на телеканалах, продакшенах, у прямих включеннях з місця подій, професійних студіях тощо.

Предмети, які вивчають: тележурналістика, сценарна майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніка екранного мовлення, авторські програми на телебаченні, радіожурналістика, журналістський маркетинг.

СТУДЕНТІВ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ

СТУДЕНТІВ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

СТУДЕНТІВ ПРАЦЮЮТЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

МАЙСТЕР-КЛАСИ

 

 

 

Ми чекаємо на тебе!

Стань захоплюючою частиною Інституту кіно і телебачення!

 

 

 

Що таке щастя? Як реалізовувати свої мрії та як пережити творчу кризу? Душевна бесіда з режисером великих телепроектів та викладачем сценарної майстерності Цімох Наталією Іванівною.

Вітаю, Наталіє Іванівно! Ви удостоєні почесної грамоти кабінету міністрів України у сфері культури. Поділіться, за який саме проект отримали нагороду?

Це два великі проекти, в яких я була режисером телеверсії: телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок» та Всеукраїнське телевізійне шоу «Наша пісня».

У Вас неабиякий досвід роботи у великих колективах. Які поради можете дати для злагодженої роботи команди і отримання гарних результатів?

Працювати в команді дуже важко і дуже легко водночас. А працювати в команді Поплавського - захоплююче і цікаво, хоча дуже відповідально. Адже ти відповідаєш не тільки за себе, а і за всю команду, стаєш частинкою проекту, і  від тебе залежить кінцевий результат. Також потрібно знаходити компроміси, і толерантно, з повагою  відноситися один до одного – це дуже важливо.

Я вважаю, що кожна людина має право на власну точку зору, тому потрібно знаходити спільну мову, не конфліктувати, а переконувати. Потрібно завжди домовлятися з людьми. Конфлікти тільки шкодять. Працюючи  у великому колективі, важливо пам’ятати, що ти є членом команди і несеш відповідальність не тільки за себе. Головне – це результат, а не показати, який ти крутий. Дотримуючись цього, набагато простіше працювати. Але, звичайно, і характер треба проявити, якщо виникає така ситуація, що впливатиме на результат усієї команди. Ми завжди працювали з творчим піднесенням і ентузіазмом, тому і мали такий вражаючий результат.

Ви - сценарист і режиссер, і як людина, яка багато пише, певно, хоч раз відчували так звану «творчу кризу». Що краще: просто перечекати цей період, шукаючи десь натхнення, або продовжувати працювати?

Якщо у вас раптом настала творча криза, поганий настрій або просто немає бажання цим займатися – візьміть і займіться чимось іншим. Це може бути якесь заняття для душі або для того, що вам зараз потрібно. Ось, наприклад, я пишу статтю, і в мене щось там не виходить, то я переходжу до написання тез або лекцій, читання книги або перегляду художнього фільму.

Який основний критерій, аби зрозуміти, що людина займається своєю справою?

Це дуже складно. Ви зможете переконатися в цьому, коли почнете працювати за фахом. Та й зараз, коли робите свої студентські роботи, відвідуєте пари, розумієте: подобається вам чи ні ваше заняття, виходить чи не виходить. Але, звісно, найголовніше – не потрібно ніколи засмучуватися. Чому? Тому що інколи ви може прийти на нове місце роботи, у новий колектив і зрозумієте – це саме те, про що ви мріяли.

Із ваших колишніх або теперішніх студентів є такі, що вже досягли певних професійних вершин?

Успішних випускників і студентів дуже багато. Я навіть просто зараз не згадаю,  хто де працює. Ось наприклад, Юрій Бібик в ефірі телеканалу
«112 Україна», Влад Красніцкий – ведучий  на ТРК «Київ», Марія Гричко – шеф-редактор телеканалу «Правда тут», Валерія Брянська – актриса театру «Золоті ворота». Микита Трякін – має Подяку за найкреативніший монолог у проекті «Відкритий мікрофон», Вадим Родітєлєв – ведучий спортивних новин на телеканалі «Правда тут», Крістіна Цвєтухіна – шеф-редактор телеканалу «СТБ». Настя Єлісєєва – автор і ведуча всеукраїнської Антипремії «Золотий батон» (за найгірші досягнення у шоу-бізнесі). Михайло Соколовський – фіналіст проекту «Фабрика зірок» на «Новому каналі» та багато інших.

Чим у житті ви пишаєтесь найбільше? Чи може ця ціль ще попереду?

Я не хочу зупинятися на досягнутому. У мене є мета і не одна. Хоча  я вважаю, що в житті я самореалізувалась,  багато чого вже зробила. Той самий «Крок до зірок» - це мій перший проект, телевізійне шоу «Наша пісня», Міжнародний  конкурс «Обкладинка року», з яким ми їздили в Англію; багато проектів Михайла Михайловича Поплавського: Гранд - шоу
«З добром до людей», «Україна – зміст мого життя», «Я вас люблю», «Моя любов», документальні фільми про Поплавського, про університет,  рекламні ролики, анонси,  дуже багато всього.

У журналі «Квартира» вела рубрику «Зірковий інтер’єр». Завдяки роботі, я мала можливість спілкуватися з багатьма відомими і визначними людьми. Просто якось не люблю виставляти себе напоказ. Частіше за кадром. Потім почала  реалізовуватися як викладач. Мені це дуже подобається. Також  я пишу наукові статті, лекції, їх можна знайти на Google Академія, працюю над навчальним посібником.

Кажуть, що дитинство впливає на нас у зрілості. Чи є у вас така історія з дитинства або студентських років, яка і досі залишила відбиток у вашому житті?

Історії не розкажу. Та скажу так: коли була маленькою, мріяла бути вчителькою. Потім, коли я вступала в інститут, у нас асистенкою була молода дівчина, і я зрозуміла, що хочу викладати у ВУЗі. А потім – що хочу бути режиссером телебачення і зробила все для цього. Не скажу, що це було легко і просто так. Але, завдяки своєму характеру, я досягла чого хотіла. Просто потрібно дуже хотіти і впевнено йти до своєї мети. Кажуть, думки реалізуються, і це правда. Мрійте і ваші мрії обов’язково здійсняться. Але для цього потрібно багато працювати і проявляти наполегливість. У мене завжди була мета і я впевнено до неї йшла. У школі я багато читала і якось натрапила на епіграф, який мене дуже вразив: «Багато хто про щось мріє в дитинстві і в юності, але не всі того досягають. Яке щастя досягнути того, про що ти мрієш». Це мій лозунг,  і з ним я крокую по житті.

У вас є формула успіху або та структура, за якою йдете, щоб завжди досягати цілей?

Багато працювати. Я завжди працювала з запалом і творчим натхненням, занурювалась у роботу з головою. Мені подобається те, що я роблю. І я отримую від цього задоволення. Для мене головне – результат, а не гроші. Гроші – це завжди на другий план, головна мотивація - це самореалізація. Важливо, щоб мені було цікаво, щоб я могла себе проявити, щоб від цього була користь. Не боюсь критики і самокритично ставлюся до того, що роблю. Мені завжди хочеться допрацювати, покращити свою роботу.  Ніколи не боялась вчитися і до сих пір вчуся. Я вважаю, що людина усе життя повинна вдосконалюватися і чомусь навчатися.

Вас підтримувала сім’я?

Так, завжди. Особливо мій чоловік. Навіть коли я приходила з роботи о першій ночі, він завжди допомагав і з розумінням ставився до моєї роботи.

Якою суперсилою вам би хотілося володіти?

Я б хотіла мати таку суперсилу, яка б допомагала встановлювати справедливість. У мене не те що хворе, в мене запалене почуття справедливості. Мене завжди дуже дратує несправедливість, і мені важко з нею миритися. Ще я б хотіла, щоб всі люди були здорові і був мир на землі.

Кожен рік –  новий набір студентів, і доволі суттєво змінюються їх потреби до навчання. Чи стає складніше підбирати підхід до студентів?

Мені не важко. По-перше: я дуже люблю дітей, по – друге, у мене самої такі ж діти, і я знаю, чим вони живуть та їх інтереси.

Я завжди спілкувалася і дружила зі студентами, і вважаю, що студента потрібно поважати, тому що це така сама людина, як і ти .Я завжди студентів любила і поважала, сподіваюся, що  і вони мене люблять і поважають.

 Як на мене, найголовніше –це самореалізація. А якщо ти самореалізувався і на роботі і в сім’ї, то дай Бог кожному. Хоча я вважаю, що щастя – це момент. Ось ти відчуваєш себе щасливим – це щастя, а потім через 5 хвилин у тебе щось не так, і ти відчуваєш себе нещасним. Тому не можна бути весь час щасливим. Не можу сказати, що в мене все ідеально. Бувають  різні  неприємності і тому подібне. Але потрібно вірити в те, що буде краще.

 Автор: Голданова Юлія

#кнукім #кук #ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #Поплавський #абітурієнт2018 #абітурієнт #зно #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov