+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

Що брати у гуртожиток?

Ти не знаєш, що потрібно брати з собою у гуртожиток? Тоді хутчіш бери ручку чи телефон і записуй перелік речей, які знадобляться тобі для комфортного проживання у царських студентських хоромах!

Посуд

Кружка, тарілка, ложки чайна та столова, виделка (за бажанням). Не забудь взяти маленький кухонний ніж і відкривачку. Каструля і сковорідка (зійде не велика і не тефлонова), також дошка для різання і ополоник.

Одяг

Обов’язково візміть кімнатне взуття та в’єтнамки для душу.

Постільна білизна, якщо ти не плануєш часто повертатися додому, то приготуй кілька комплектів. Подушку краще мати свою, навіть якщо їх видають в гуртожитку, найкраще гіпоалергенну. Маленький рушник для обличчя та рук і окремий для душу.

Побутова хімія

Засоби для миття посуду, ганчірки, губки, туалетне мило, шампунь, зубна паста і щітка та інші засоби гігієни. Раджу придбати пластикову мильницю і футляр для зубної щітки, так буде гігієнічно. Пральний порошок для пральної машинки, якщо ви плануєте жити в гуртожитку довгий час, не повертаючись додому. Сміттєві пакети.

Продукти

З продуктів харчування на перший час будуть потрібні ті, з якими найменше мороки та які не дуже швидко псуються.Сіль і цукор, чай або кава обов'язкові.

Аптечка студента

З медикаментів найнеобхідніші:
"Аспірин" або ацетилсаліцилова кислота - препарати, що мають жарознижувальну, протизапальну дію; "Цитрамон" - від головного болю; активоване вугілля; знеболювальне типу "Нурофен", "Темпалгін" і т.д.; бактерицидний лейкопластир, зеленка, йод, перекис водню, бинт, тощо.

Електроприлади

Холодильник потрібна річ, якщо в кімнаті немає, то можна домовитися з сусідами по кімнаті про покупку старого холодильника, можливо у когось вдома чи кімнатах по сусідству не використовується старий, але робочий.

Вам може знадобитися електрочайник та праска.У список потрібно включити голку з білими і чорними нитками. Звичайно, речей вийшло не мало, але вони всі необхідні. Можна привозити їх у кілька приїздів.

Нагадую, що в гуртожиток можна входити з 6:00 до 24:00 години.  Інформація особливо актуальна студентам першого курсу.

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27