+38 (093) 280-03-89+38 (067) 294-29-97ikitbtv@gmail.com

На зйомки! На зйомки! На зйомки!

Навчальний процес у ІКіТБ – це не просто лекції, а ще й і практика. Так оператори групи ТБО-46 відвідали практичне заняття на знімальній площадці серіалу «Капітанша 2»  разом із своїм майстром Борденюком Сергієм Григоровичем.  Також спеціально для наших операторів  легенда кіно – Кадочнікова Лариса Валентинівна провела майстер – клас із акторської майстерності в кадрі.

День виявився дуже насиченим, адже наші студенти дізналися багато чого нового, закріпили отримані знання на практиці. Сергій Григорович часто повторює про важливість таких занять, ніколи не впускає можливості взяти своїх операторів на зйомки, щоб вони наочно побачили магію кіно, відчули усі плюси і мінуси роботи на знімальному майданчику.

У кадрі ми бачимо кіно у готовому варіанті – після обробки режисером, оператором, вирізання дублів, сцен , підстановки звуку та спецефектів. Така робота займає не один місяць, а над створенням фільму працює ціла команда, глядач може цього не помічати і подивитися весь серіал за тиждень, хоч часу на його створення було витрачено набагато більше!  Коли знімаєш сам, без часових рамок – це одне, а коли в команді є ще й режисер, який говорить що знімати і потрібно встигнути відзняти до обумовленого часу – зовсім інше. Робота на знімальному майданчику дуже складна річ, тому потрібно навчитися знімати в умовах поспіху чим скоріше. І практичні заняття стануть тут у нагоді!

Автор: Вікторія Каліновська

Тел.: +38 (044) - 528 - 05 - 33

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36Б ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Моб.: +38 (050) 220-93-19 Сергій Миколайович Гончарук

Факс: +38 (044) 285-85-27