Кафедра режисури телебачення

Альфред Хічкок, Мартін Скорсезе, Квентін Тарантіно… Хочеш стати частиною історії. Не вагайся, ти о...

Кафедра акторів кіно

Бути чи не бути!? Та звісно бути, адже без тебе не зніметься новий фільм або серіал! Професія акт...

Кафедра тележурналістики, дикторів та ведучих телепрограм

Три… два… один… Ефір!!! Так чому ти ще не загримований і чому не в кадрі! Не запізнись використати...

Кафедра операторської майстерності

Тільки уяви, мільйони глядачів побачать світ твоїми очима … очима оператора. С...

Кафедра звукорежисури

Не уявляєш свого життя без музики? Чуєш тишу, шепіт листя стукіт дощу по даху, шум вітру… Чуєш те ...

  • Кафедра режисури телебачення

  • Кафедра акторів кіно

  • Кафедра тележурналістики, дикторів та ведучих телепрограм

  • Кафедра операторської майстерності

  • Кафедра звукорежисуриКафедра фотомистецтва

З дитинства не уявляєш життя без фотографії? А простенька «мильниця», подарована батьками на день народження, стала твоїм постійним другом?

Тоді тобі до нас, ми навчимо фотографувати тебе професійно. Передати візуально силу характеру, гармонійно і естетично вибудовувати картинку, працювати зі світлом, зробити фото змістовним, глибоким, цікавим допоможе тобі наша кафедра.

Завідувач  кафедри фотомистецтва – це видатний фотомитець сучасності, президент видавничого підприємства «Світло і Тінь», власник фотогалереї у Львові, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) - Василь Пилип’юк.

Василь Васильович починав викладацьку діяльність у Львівській національній академії мистецтв, згодом мав багаторічний досвід роботи у газетах, журналах, співпрацював з видатними постатями України і світу. За свою творчу працю він отримав чимало нагород і світове визнання. Його роботи представлені на найкращих фотовиставках України, Великобританії, Італії, Франції, Бразилії.

Формулу успіху фотохудожника становлять висока працездатність та життя у роботі, помножені на зустрічі, подаровані долею.

Вавиль Васильович вважає, що в українського фотомистецтва – унікальна ментальність. Це той особливий погляд на речі, красу, світ, емоційні фарби для відображення якого художник черпає із дивовижного сплетіння народних традицій, культурних звичаїв, любові до природи, рідної землі та Неньки-України, що закодовані в нас прабатьками-українцями.

 

Фотороботи Василя Пилип’юка:

www.pylypyukgallery.com.ua

Телефон кафедри: (044) 284-81-27