Лисій Олег Степанович – викладач Факультету кіно і телебачення.

Закінчив Львівський державний музичний коледж ім. С.Ф. Людкевича,  Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім.І. Карпенко-Карого за спеціальністю «Актор театру і кіно».

Кар’єра:

2008-2012 - Актор Київського академічного драматичного театру «Колесо»;

2013-2014 - актор Міжнародної Театральної компанії Stage Entertainment, мюзикл «CHICAGO»;

2014-2015 - Stage Entertainment, мюзикл «Красуня і Чудовисько», актор і асистент режисера;

2016 -Stage Entertainment, актор мюзиклу «Бал вампірів»;

2016-2017 - Stage Entertainment, мюзикл «Cinderella», актор і асистент режисера;

2017 - Stage Entertainment, актор мюзиклу «GHOST».

Переможець 36 міжнародних і всеукраїнських конкурсів,фестивалів , серед яких :  Всеукраїнські конкурси професійних читців,  Всеукраїнский конкурс мистецтв « Національне Гран-прі України», Міжнародний фестиваль конкурс «Золоті трембіти», Міжнародний конкурс  «Барви осені», Міжнародний фестиваль молодих виконавців «Молода Галичина»,Міжнародний конкурс «Кримські хвилі», Міжнародний конкурс сценічних мистецтв  «Співограй», Міжнародний конкурс  «Мистецтво XXI століття» , Міжнародний відкритий конкурс  «Цвіт папороті», «Міжнародний конкурс «Веселка над Тисою».

Викладає дисципліни: «Майстерність актора», « Сценічна мова».