Цімох Наталія Іванівна – доцент кафедри тележурналістики та майстерності актора, Заслужений працівник культури України, кандидат мистецтвознавства.

З 1999 по 2005 рр. працювала режисером телеверсії Всеукраїнського дитячого вокально-хореографічного конкурсу «Крок до зірок».

З 2003 по 2005 рр. – режисер телеверсії Всеукраїнського телевізійного проекту «Наша пісня», мета якого популяризація української пісні та українських виконавців. За цей час було знято і змонтовано близько трьохсот програм, які вийшли в ефір  на Першому національному та інших провідних телеканалах України: «1+1», «Ера», ТРК «Київ», «Інтер».

За період роботи з 1997 по 2005 рр. Наталією Іванівною було відзнято і змонтовано понад 30 концертних і шоу-програм університету культури та його ректора Михайла Поплавського і видано в ефір майже на всіх каналах центрального і регіонального телебачення. До числа яких належать: «Понеділок – день легкий», «Студента треба любити», «З Любов’ю до України», «Молодь на зламі тисячоліть», «З добром до людей», «Здрастуй, рідне село», «Поклич мене», «Моя любов», «Я вас люблю»,  «Києве молодий», «Через терни до знань», «День знань», «Міс весна 2001» і «Міс весна 2002», шоу зачісок «Фантазії молодості», «Краса врятує світ», а також документальні фільми про університет, його факультети  та про ректора КНУКіМ.

З 2003 по 2006 рр. працювала режисером і піар-менеджером Першого Всеукраїнського конкурсу друкованих видань «Обкладинка року в Україні».

У 2006 році – редактор рубрики «Зірковий інтер’єр» в журналі «Квартира».

З 2007 року Наталія Іванівна викладає на факультеті кіно і телебачення, доцент кафедри тележурналістики та майстерності актора (секція тележурналістики).

Успішно займається науковою роботою, є автором понад двадцяти наукових статей та публікацій.

Нагороди: Почесна грамота Кабінету міністрів України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури.

Викладає дисципліни: «Сценарна майстерність».