Прядко Олександр Михайлович – кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник культури України.

Член Національної спілки кінематографістів України (НСКУ). Автор 19 винаходів і патентів, більше 70 раціоналізаторських пропозицій, має понад 150 наукових праць, книг та доповідей на науково-практичних конференціях як в Україні, так і за її межами. Серед них – навчальні посібники для студентів «Технологія кіно-, відеореєстраційних процесів», «Спеціальні види зйомок», «Світлотехніка», «Кінознімальна апаратура та оптика», «Сенситометрія».

Його технічні розробки і рекомендації були застосовані при виробництві понад 100 кіно-, теле- та відеофільмів, в створенні яких приймав безпосередню участь, і серед них: «Вигідний контракт» (реж. В. Савельєв), «Техносапієнс – Techno Sapiens» (реж. Ламар, США-Україна), «Сьомий маршрут» (реж. М. Іллєнко), «Таємниці Києво-Печерської Лаври» (реж. М. Ільїнський), „Дикий табун” (реж. В. Рожко), „Провінційний роман” (реж. О. Муратов), «Братство» (реж. С. Клименко),  серіал «Чорна Рада» (реж. М.Засєєв-Руденко). Винайшов прилад для здійснення корекції кольору і контрасту в кінонегативі.

Нагороди:

Диплом винахідників і раціоналізаторівта іменний годинник від Київської міської держадміністрації; Почесна Грамота Міністерства культури України; Медаль «В пам’ять 1500 річчя Києва.

Викладає дисципліни: «Сенситометрія», «Кінознімальна апаратура та оптика», «Світлотехніка», «Спеціальні зйомки», «Керівництво бакалаврськими роботами».