Інститут кіно і телебачення

Телеведуча,сценаристка і наша гордість

Телеведуча проєктів «Ранковий фреш» телеканал «ПравдаТут» і «Прогулянки містом» телеканал «Київ». Працювала у різних жанрах та очолила такі проєкти: «Ранковий фреш», телеканал «ПравдаТут» і «What’s Up?!»  телеканал «Music box». Була журналістом на  «Ранок по Київськи» телеканал «Київ» і «Майстер шеф»  телеканал «СТБ». 

Добрий день, Іванно Василівно! Дякую, що погодилися на інтерв’ю. Ви новий викладач, але не нова людина у стінах університету. Як це знову переступити поріг рідного навчального закладу, але в іншому амплуа?

- Я завжди почуваю себе тут як вдома, але перед знайомством зі студентами хвилювалась, наче перед першим прямим ефіром. Згодом зрозуміла, даремно, я на своєму місці. В мене є знання і досвід, який прийшов час віддавати, що я із задоволенням роблю. Дивлюсь на студентів і пишаюсь, що саме цього року наважилась стати викладачем, і тепер ми творимо нову телевізійну історію разом.

Хто запропонував та що спонукало змінити цей відрізок  життєвого шляху і почати викладати?

- Останнім часом, до мене звертались за допомогою колеги. Вони писали, що надихаю своїм прикладом. Оскільки, я людина, яка віддає по життю - пазлл склався. Ми переговорили з Світланою Вікторівною і вирішили, що я цього року буду викладати майстерність телеведучого. Я люблю свою роботу і хочу передати цю любов іншим поколінням.

Іванно, хоч про вік жінок і не прийнято говорити, але ви набагато молодша за багатьох викладачів нашого університету. Часто  студенти не сприймають викладача приблизно одного віку з ними, через те,що відчувають себе на спільній «хвилі». Яку тактику ви обрали, аби приборкати творчих студентів?

- Бути на одній хвилі - це чудово! Я керувала проєктами, де мої колеги були одного віку зі мною. Я завжди ставлюсь до людей з повагою, відкрито і щиро, люди відчувають справжність і відповідають тим самим. Студенти - це перш за все мої колеги, а колеги завжди підтримують і розуміють один одного. Ми одразу знайшли спільну мову, немає ніяких вимог! Тільки домовленість, що незалежно від того, де ми спілкуємось для них я - Іванна Василівна.

Давайте згадаємо ваші проекти. З них мені найбільше сподобалось шоу «Землячки», це про сильних, красивих і вольових жінок з неординарними життєвими історіями. Коли виникла ідея  і що надхнуло на створення сучасного українського тревел-шоу?

- Ідея власного проєкту виникла ще на 4 курсі університету. Тревел проєкт був моєю дипломною роботою, але час сказав на телебачення зарано, і дозволив реалізувати ідею  лише за 3 роки. Я усім серцем люблю Україну, ніколи не хотіла, і навіть думки не мала переїхати. Подорожувала рідними краями ще до того, як це стало мейстримом. Завжди знала, що наш проєкт буде саме про Україну, але не про звичайні місця, про які говорить кожен. Це повинно бути щось особливе! Так і сталось, завдяки нашій команді ми змогли створити унікальний проєкт. Чому жінки? Все просто. Україна - це жінка, а жінка це любов, це початок життя, краса, ніжність і про це варто говорити. Проєкт «Землячки» про нас з вами, про кожного українця, який може увімкнути телевізор і пізнати в наших історіях себе.

Відомо,що проєкт знімався за дуже бюджетних умов,з мінімільною кількістю учасників знімальної групи. Чи було у вас бажання залишити власну творчу ідею задля більш перспективного, масштабнішого варіанту, але де б вам диктували умови?

- Ні, навіть у найтяжчі моменти, я знала заради чого ми це робимо, більш того, ми з командою готові прожити це наново. Віра в свою ідею, в себе і в проєкт, от що важливо. Наша програма про людей, а цього не замінить жодна перспектива.

Впевнений,що більшість першокурсників вже бачать в собі Ольгу Фреймут чи Сергія Притулу і мріють втілити свої амбіції в життя. Чи варто так поспішати ?

- Варто просто жити сьогодні, ловити момент і бути тут, і зараз. Варто вчитись, бо саме завдяки досвіду ми стаємо професіоналами. Ніхто з відомих людей, не отримав визнання одразу. Це шлях, який потрібно пройти, заслужити і отримати за це винагороду - любов глядача.

Яку пораду ви хотіли б дати читачам цього інтерв‘ю?

- Любити кожною клітинкою свого тіла те, що ви робите. Не заздрити і не озиратись на інших. Завжди пам’ятати, для кого ми працюємо. Ризикувати, відстоювати свою думку і вірити в ідею до останнього подиху!

Іванно, я був неймовірно радий поспілкуватися з вами. Спасибі за щирість.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2021 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov