Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію кінооператора:

1. Лоґан: Росомаха (2017) - старий Логан повернувся і повинен вступити в бій проти давнього суперника. Проте цього разу йому потрібно врятувати не тільки себе, а ще й дівчинку-мутантку та старого хворого професора Ікс. Але Росомаха уже безсилий і йому самому потрібна допомога.

«Кінооператор Джон Метісон настояв на максимальному скороченні сцен з хромакеєм.  Тим самим і створив одну з найяскравіших кінострічок про супергероїв. Джон Медісон - візуальний естет, він надає перевагу світлу та масштабу. І як сам оператор говорить: «Знімайте все, що гарно виглядає». І повірте, картинка  цього фільму вражає.»

1. Спокута(2007) - Роббі та Сесилія таємно закохані один в одного. Але їм не судилось бути разом. Доля приготувала для обох важкі випробування. Їм доведеться зустрітись з брехнею, розлукою та найгірше - війною.

«Кінооператор Шеймус Мак-Гарві під час зйомок фільму тісно співпрацював з костюмерами і декораторами. Саме так він створював крупні плани та яскраві деталі. Сцени цього фільму - суцільна насолода для глядача.»

1. Нафта (2007) - головний герой - магнат Даніель Плейнв'ю, власник великої нафтовидобувної компанії. Проаналізувавши своє життя, чоловік розуміє, що бізнес приносить лише самотність, розруху та нещастя. Деніел отримує шанс розлучитися з компанією за пристойну суму, але покинути справу він не готовий. На шляху до свого успіху, йому доведеться знищити усіх суперників.

«Кінооператор Роберт Елсвіт захоплюється довгими кадрам, крупними планам і старим кіно. Саме в цьому фільмі втілені усі ці риси. Також, кінострічка переповнена прекрасними пейзажами. А ще велику роль у фільмі відіграють яскраві кольори, на яких оператор акцентує увагу глядача.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!