Кінофестивалі для студентів

LINOLEUM

Міжнародний Фестиваль Актуальної Анімації і Медіа-мистецтва. Проводиться в Києві.

Цілі фестивалю:

• заохочення і стимулювання творчої активності художників-аніматорів і медіа-художників;
  • популяризація актуальної анімації та медіа-мистецтва в Україні.

Фестиваль проходить за підтримки «Michael Tsarev Art Projects» (Німеччина) і Групи FILM.UA (Україна). Вперше в рамках фестивалю плануються до проведення паралельні програми, переможці яких будуть відзначені спеціальними призами.

Існують наступні категорії:

• дитяча анімація;
  • анімація в комерційній рекламі;
  • анімаційні музичні кліпи;
  • соціальна анімація на тему боротьби зі СНІДом.

Правила та умови: Кількість наданих учасником робіт не обмежена.  Роботи приймаються поза чітких тематичних рамок, але під загальною назвою «Хмара пилу».

Вимоги до робіт:

• тривалість: до 30 хвилин;
  • наявність анімації в роботі не менше 30%;
  • наявність субтитрів англійською мовою (якщо роботи представляються на інших мовах).

Фестиваль пройде за підтримки «Michael Tsarev Art Projects» (Німеччина), Київського Простору Культурної Комунікації "Лавра" та Групи FILM.UA (Україна). Цьогоріч цей фестиваль відбудеться онлайн, тож шанси на участь рівні в усіх бажаючих з будь-якого куточку країни!