Кінофестивалі для студентів

Best Sci Fi

Міжнародний фестиваль-кіноогляд фільмів в жанрах «фантастика» і «фентезі». Глядачі отримають унікальну можливість втекти на кілька годин від сірої буденності і з головою поринути в світ чудес, подорожей, дивовижних героїв, надможливостей і неймовірних фантастичних історій.  Авторам фільмів - можливість показати свій фільм світові та отримати винагороду.

Разом з кращими світовими фантастичними кінострічками учасники вирушать в захоплюючу подорож по галактиці та інших світах. У 2017 році покази фестивалю відбулися у Великобританії, Польщі, Іспанії, Мексиці, Латвії, Україні, Білорусії, Вірменії, Казахстані, Росії, Канаді та ін.

Винагороди:

Кращі фільми зможуть взяти участь в світовому турі фестивалю в понад 100 містах в більш ніж 15 країнах світу.  Правовласники фільмів отримають унікальну можливість отримати гонорар від скринінгів.  Хто знає, можливо, ці кошти зможуть стати першою цеглиною до створення наступного блискучого фільму.

Глядачі з різних країн зможуть проголосувати за кращий фільм:

• Премії «Кращий короткометражний» ;
  • «Кращий повнометражний фільм».

Кращий фільм отримає 1000 $.

Правила та умови:

• Фільми, завершені після 1 січня 2017 р.;
  • Готові фільми, а також на стадії постпродакшн;
  • Хронометраж: короткий метр - до 60 хвилин, повний - від 60 хвилин.
  • Раніше не подавалися на цей фестиваль;
  • Фільми мовою, відмінною від англійської, повинні містити субтитри англійською мовою.

Ось розібрали ще один цікавий вітчизняний молодий кінофестиваль. Наснаги та блискучих перемог!