Інститут кіно і телебачення

7 Секретів зйомок кіно

1) Актори не курять справжні цигарки, бо з такою кількістю дублів і сцен вони не дожили б до фіналу. В дію йдуть безнікотинові трав’яні копії.
Але бувають випадки, коли актори входять в образ на 100 %. Наприклад, на зйомках «Зловісних мерців» актори, щоб переконливіше зобразити молодь, яка накурилась марихуани, накурилися по-справжньому. У результаті вони не змогли не те що переконливо знятися, а знятися взагалі. Хлопці перестаралися.

2) Якщо на екрані сцена з нічною дорогою, зверніть увагу, що асфальт, швидше за все, мокрий. Все тому, що така поверхня, відбиваючи світло, створює відмінний контраст.

3) Щоб над містом згустилися зловісні хмари, використовується спеціальна машина Сloud Tank, яка впорскує в резервуар з водою фарбу або молоко. А якщо між хмар потрібно зобразити літаючу тарілку, туди ж запускають тарілку фрісбі. Подивіться фільми, де саме так і робили, це дуже зачаровує.

4)Епічні водні сцени знімають в спеціальних басейнах, наприклад ось один із них — Кримський штормовий басейн. «Титанік» знімався також у басейні, через це у Ді Капріо з’явився страх – потонути в басейні, адже на зйомках фільму він тонув  десятки разів.

5)Багато речей насправді не те, чим здаються на перший погляд:

Наркотики — це сухе молоко, вітаміни чи цукрова пудра.

Кров — кукурудзяний сироп з харчовим барвником (хоча рецептів багато).

Скло — це цукрове скло або скло з тонкого пластику.

Пиво — яблучний сік.

Міцний алкоголь — оцет.

Лід у склянці — желатин.

Піт — рожева вода або гліцерин.

6) Сніг у багатьох картинах теж несправжній. У Голлівуді його виробництвом займається компанія Snow Business, яка робить сніг з переробленого паперу. Як його розпилюють спеціальними машинами.

7) Головна таємниця успіху і кіноефектів — їх таємність до прем’єри. Тому на знімальний майданчик заборонено проносити гаджети і робити фотографії. Під час зйомок «Дивергента» дівчина, яка виклала знімок процесу в соцмережі, була мало того що звільнена зі знімальної групи, так ще й потрапила в чорний список кінокомпаній.


А все тому, що зйомки — це дуже складний і кропіткий процес народження предмета мистецтва. І жартувати з розкриттям всіх карт до народження твору не варто.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ