Інститут кіно і телебачення

Розмір має значення (III частина)

*До списку увійшли лише режисери повнометражних фільмів.

7. Жан-Люк Годар                                                         Кількість фільмів: 73

Жан-Люк Годар дивує не тільки просторістю своєї фільмографії, а й тим, що ось уже 60 років перебуває в авангарді світового кінопроцесу. Він почав французьку «нову хвилю», перевернувши традиційні норми кіномови, а кілька років тому підтвердив свій статус новатора сміливим і мало ким зрозумілим експериментом з 3D в «Прощай, мова». В останні роки Годар, звичайно, радує своєю творчістю не часто, але, наприклад, в 60-ті він був нестримний, і часом знімав по п'ять картин на рік. В якомусь сенсі така швидкість була частиною ідеології «нової хвилі» - мобільна техніка та активна соціальна позиція підштовхували до динамічного творчості.

8. Хесус Франко                                                        Кількість фільмів: 186

Хесус Франко, мабуть, самий ексцентричний (і самий-самий плідний) кінематографіст в нашому топі. У його фільмографії майже 200 картин, об'єднаних низьким бюджетом, трешових сюжетами і великою кількістю сексу і насильства. Обходячи цензурні обмеження, Франко знімав по всьому світу і часто під псевдонімом. В основному він звертався до розхожим мотивами експлуатаційного кіно: вампіри, канібали, нацисти, черниці, мазохісти, жіночі тюрми і інша жесть для особливо тонких цінителів. Часом якимось чином в ці історії заносило навіть зірок, на кшталт Марії Шелл і Клауса Кінскі.

9. Рауль Руїс                                                        Кількість фільмів: 77

Чилієць Рауль Руїс, значну частину життя знімав у Франції, особливо відзначився в екранізації снів. У всякому разі, сюжети більшості його картин підкоряються саме сюрреалістичної логіці і, словами Андрія Плахова, «засновані на принципі множинності інтерпретацій». Ця риса збереглася навіть незважаючи на появу з 90-х років великих бюджетів і зіркових імен, на зразок Марчелло Мастроянні, Катрін Деньов і Джона Малковича.

10. Такасі Мііке                                                       Кількість фільмів: 94

З активно працюють сучасних режисерів виділимо японського ударника кінематографічного праці Такасі Мііке. Він взявся за режисуру на початку 90-х, в окремі роки знімав по 7-8 картин, і до даного моменту його фільмографія налічує близько 100 робіт. При цьому дивна «всеїдність» Мііке - він знімає все: від романтичних мюзиклів і японізірованних вестернів до трешових хоррорів і лютого арт-хауса з яскраво вираженим азіатським колоритом. Зразок останнього якраз і приніс режисерові світову славу. Мова про «Кінопроби», здатної здивувати навіть ґрунтовних любителів жерсті витонченими сценами катувань. Втім, знавці творчості Мііке стверджують, що є в його фільмографії роботи і страшніше.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ