Інститут кіно і телебачення

Олександр Довженко

Крізь терни до кінематографа. У чому сенс людського існування? Можливо, створення дружньої родини? Чи все-таки успішна кар’єра? На мою думку, життя - це дар і його потрібно використати правильно: знайти себе і реалізувати усі мрії. Прикладом для мене є відомий режисер - Олександр Довженко.

Посеред війни, русифікації та деградації українського мистецтва він зміг створити самого себе. Поки інші покидали Україну, Довженко творив її історію. Його життя не було казкою. Дитинство залишило в пам'яті митця тільки негативні моменти. Ще з юних років йому доводилось багато працювати, щоб допомагати батькам забезпечувати родину. Багатодітна сім'я - це  великий труд. Проте був ще один негативний момент. Більшість братів та сестер режисера помирали в юному віці. Тому сам Довженко часто порівнював своє дитинство з "сльозами і похороном".

Юність промайнула швидко: Глухівський інститут, лінія фронту, радянізація, перше кохання. Але найцікавіше почалося на березі Чорного моря. У 1926 Довженко "захворів" кінематографом. Не маючи ні досвіду, ні освіти він починає працювати на Одеській кінофабриці. Згодом режисер випустить свою першу короткометражку "Ягідка кохання", яка одразу ж принесла визнання. Через два роки він знайомиться з  актрисою із  захмарною славою - Юлією Солнцевою. Саме в цей період Олександр Довженко намагається кардинально змінити своє життя. Позаду і перемоги, і поразки, і щастя і горе. Але Юлія стає сенсом всього його життя. Тепер вона його порятунок, муза, кохана жінка і просто хороший порадник. Через декілька років, роботи Довженка набирають популярності, а він стає символом кінематографа у Радянському Союзі. Практично усі роботи режисера були пов'язані з Україною. Через це режисер неодноразово піддавався репресіям. Але він був людиною із світовим ім'ям, тому радянська влада не могла його позбутись. Постійний тиск на творчість і переслідування впливали на особистість.

Важко було реалізувати усі ідеї під час тотального знищення творчості українських митців, але Довженко зміг. Нехай він знайшов себе у "сорок з гаком", але ж створив нашу з вами історію. Хочу, щоб біографія цієї геніальної людини стала для вас прикладом і стимулом працювати далі.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ