Інститут кіно і телебачення

Все про ДИКТОРА ТА ВЕДУЧОГО ТЕЛЕПРОГРАМ, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТА

Тебе завжди беруть ведучим на шкільні заходи? Гарно виглядаєш в кадрі? Бажаєш поєднувати свої журналістські вміння з акторською майстерністю, роботою в прямому ефірі? Тебе не лякають перспективи щоденних зйомок? Мрієш стати кумиром мільйонів, мати безліч прихильників та чималі гонорари? А у навчальному процесі довіряєш лише професіоналам-практикам? Тоді тобі до нас!

Твоя майбутня професія полягатиме в роботі у кадрі й за кадром, підготовці сюжетів або цілих програм. Ти зможеш працювати репортером, журналістом, сценаристом, випускним редактором тощо.

Ти вивчатимеш тележурналістику, сценарну майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніку екранного мовлення, акторську майстерність, авторські програми на телебаченні, радіожурналістику, журналістський маркетинг і ще багато потрібних предметів!

Ми навчимо тебе не тільки журналістики, а й вмінню триматися в кадрі, правильній вимові, імпровізації. Ти володітимеш камерою, вмітимеш записувати звук і монтувати, а отже - зможеш стати дійсно універсальним журналістом!

Тебе навчатимуть викладачі-практики, які працюють на провідних телеканалах країни. Ті, кого знає вся країна, навчатимуть тебе секретам майбутньої професії.

Ти будеш практикуватися на відомих телеканалах, у холдингах "1+1 media", "StarLightMedia", "Film.UA Group", співпрацювати з зірками. До 3 курсу вже майже усі студенти працюють за спеціальністю!!!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України та творчий конкурс.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ