Все про ЗВУКОРЕЖИСЕРА

Ти не уявляєш свого життя без музики? Хочеш створити власний гурт або працювати діджеєм? Бажаєш писати круті саундтреки до фільмів? Або давати звучання театрам, кіно, та телебаченню? Тоді тобі до нас!

Твоя майбутня професія полягатиме в роботі з безліччю звуків, написанні музики, оформленням звуку для фільмів та телепередач. Ти зможеш працювати з Концертним звукорежисером, діджеєм на вечірках, бум – оператором, саунд –дизайнером, звукооператором, звукорежисером кіно, радіо та тедебачення, театральним звукорежисером, архівним звукорежисером.

Ти вивчатимеш звукорежисуру кіно і тедебачення, теорію музики, електроакустику, програми багатоканального запису звуку, аранжування та зведення музичних композицій, режисуру монтажу, гармонію та поліфонію і багато цікавих та необхідних предметів!

Тебе навчатимуть викладачі-практики, які працюють на провідних студіях звукозапису та займаються оформленням звуку для кінофільмів!

Ти будеш практикуватися на відомих телеканалах, у холдингах "1+1 media, "StarLightMedia, "Film.UA Group, співпрацювати з зірками. До 3 курсу вже майже усі студенти працюють за спеціальністю!!!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України та творчий конкурс.