Інститут кіно і телебачення

Все про режисера кіно і телебачення

Вмієш помічати у повсякденності яскравий колорит? У тебе постійно з’являються цікаві ідеї для зйомок відео? Твої друзі часто просять твоєї допомоги для організації команди? Хочеш отримувати шалені гонорари за свою творчість?

А ти знав, що режисери - найбагатші люди світу? Саме від них залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому. Готовий до дивовижного життя? Тоді тобі точно до нас!

Твоя робота проходитиме на відомих кіностудіях, продакшнах, знімальних павільйонах, телемайданчиках тощо! Ти - це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок!

Ти вивчатимеш режисуру кіно і телебачення, кіно-, теледраматургію, музичну драматургію фільму та телепрограм, режисуру монтажу, режисуру анімаційного фільму, багатокамерну зйомку, роботу режисера з актором.

Тебе навчатимуть справжні майстри українського кіно і телебачення, заслужені працівники культури, високваліфіковані спеціалісти, які не тільки допоможуть зорієнтуватися в безлічі теорії, розкриють в тобі особливий талант, а й проведуть залаштунки знімальних майданчиків, розкажуть усі секрети українського кінематографу!

Наші студенти практикуються та стажуються у знімальних павільйонах фільмів і серіалів, на каналах, у холдингах "1+1 media", "StarLightMedia", "Film.UA Group", співпрацюють з зірками і відомими компаніями. У нас є все, що потрібно для плідного навчання!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, тобі потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України і творчий конкурс.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2021 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov