Інститут кіно і телебачення

Все про ФОТОХУДОЖНИКА - РЕКЛАМІСТА

Щодня робиш безліч селфі на смартфон? Вмієш грамотно підбирати фільтри та корегувати фотографії? Не губи в собі талант! За свої фотознімки ти можеш отримувати карколомні гонорари!

Хто такий фотохудожник-рекламіст? Це людина, яка фотографує так, що потім його світлини опиняються на обкладинках журналів, сайтах, білбордах і в рекламі. Він тісно співпрацює зі знаменитостями та отримує мільйони за свою роботу!

Ти будеш робити знімки для журналів, газет, фотосесії для зірок, моделей та звичайних людей, створюватимеш постери та плакати, фото проекти на замовлення,    знімки для фешен та рекламних агентств,  працюватимеш на продакшенах і у фотостудіях.

Ти вивчатимеш: «Майстерність фотохудожника», «Фотокомпозицію», «Фотоапаратуру та оптику», «Хіміко-фотографічні процеси та матеріали», «Експонометрію», «Історію фотомистецтва», «Сенситометрію», «Аналогову фотографію», «Світлотехніку», «Практичну фотографію»

Тебе навчатимуть викладачі-практики, фотографії, яких об’їздили увесь світ, отримали не одну престижну нагороду «Epson Pano Awards», «International Loupe Awards». Їх світлини побували у таких відомих журналах як «Vogue», «Bird In Flight», «Look At Me», «Forbes» та на багато численних фотовиставках, вернісажах («Тіні», «Дотик», «В об’єктиві Майдан» та інші).

Ти будеш практикуватися у відомих виданнях: «The Village Kиев», «Look At Me», «Vogue», «Esquire», «Forbes Україна», «ELLE», «Український тиждень», «Хрещатик», а також матимеш змогу  співпрацювати з брендами «Lexus», «Kovalska» і агенством «Fedoriv» та інші. До 3 курсу вже майже усі студенти працюють за спеціальністю!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України та творчий конкурс.

 

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ