Cinema від ІКіТБ

Фільми, що розкажуть вам більше про професію тележурналіста :

1. Її серце (2007) - у 2002 році зник безвісти журналіст Деніел Перл, який готував у Пакистані матеріал про терористичні угрупування, його вагітна дружина, теж журналістка, Маріана Перл відправилась в Карачі на пошуки чоловіка.Через деякий час з’ясувалось, що Перла вбили ісламісти, а потім оприлюднили відео його страти.

«Ну по-перше Вас точно здивує акторська гра Анджеліни Джолі. По-друге, фільм створений на реальних подіях і це зацікавлює ще більше. По-третє, це кінострічка з якої можна почерпнути велику кількість корисної інформації.»

1. Сенсація (2006) -Сондра - студентка-американка, яка вчиться на журналіста, приїхала до Лондона щоб взяти інтерв'ю у знаменитого актора і провалює свою роботу. Але потрапивши на шоу до фокусника Сінді, її життя круто зміняються.

«Неймовірний фільм!Ефектні актори, добра порція жартів, сарказм і все це - на тлі красивих міст. Завдяки влучному гумору та цікавому сюжету режисеру вдалося створити кіно, яке сподобається навіть людям, далеким від журналістики.»

1. Інтерв'ю з Богом (2019) - успішний журналіст Пол Ашер, який пише на християнські теми, повертається із Афганістану після серії репортажів про війну. Повернувшись додому, він намагається вирішити особисту кризу. Не знаючи, куди звернутися, Пол бере інтерв'ю у загадкового чоловіка, який стверджує, що він Бог ...

«Дуже глибокий і емоційний фільм. Після перегляду Ви точно проаналізуєте усі свої вчинки. А ще дізнаєтесь багато тонкощів ведення інтерв'ю.»

Кінокритик ІКіТБ Марія Мізун рекомендує. Приємного перегляду!