Все про АКТОРА

На питання "На кого хочеш вступати?" на обличчі з’являється посмішка, а з уст лунає слово "Актор"? У шкільних спектаклях перший? Перевтілюватися в різні образи - це твоє? Тоді не зволікай, до нас скоріш вступай!

Ти познайомишся з професіоналами в театральному мистецтві та телемистецтві, дізнаєшся про техніку акторської майстерності і автоматично отримаєш шанс працювати на сцені. Твої викладачі будуть постійно підштовхувати до більшого, практично візьмуть на себе всю мотиваційну частину.

Задля мрії стати актором, основу навчання будуть складати тренінги, постановка монологів, тренажі, психологічна розкованість та зняття зажимів, робота з партнерами та створення спектаклів.

Ти будеш вивчати такі предмети як хореографія, акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, фехтування, вокал, теорія та історія драми, кіно-, теледраматургія і інші.

Тебе навчатимуть викладачі-практики, які працюють на провідних телеканалах країни, знімаються в фільмах, ставлять вистави. Ті, кого знає вся країна, навчатимуть тебе секретам майбутньої професії!

Ти будеш практикуватися на відомих телеканалах, у театрах, холдингах "1+1 media", "StarLightMedia", "Film.UA Group". До 3 курсу вже майже усі студенти працюють за спеціальністю!!!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України і  творчий конкурс.