Інститут кіно і телебачення

Все про АКТОРА

На питання "На кого хочеш вступати?" на обличчі з’являється посмішка, а з уст лунає слово "Актор"? У шкільних спектаклях перший? Перевтілюватися в різні образи - це твоє? Тоді не зволікай, до нас скоріш вступай!

Ти познайомишся з професіоналами в театральному мистецтві та телемистецтві, дізнаєшся про техніку акторської майстерності і автоматично отримаєш шанс працювати на сцені. Твої викладачі будуть постійно підштовхувати до більшого, практично візьмуть на себе всю мотиваційну частину.

Задля мрії стати актором, основу навчання будуть складати тренінги, постановка монологів, тренажі, психологічна розкованість та зняття зажимів, робота з партнерами та створення спектаклів.

Ти будеш вивчати такі предмети як хореографія, акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, фехтування, вокал, теорія та історія драми, кіно-, теледраматургія і інші.

Тебе навчатимуть викладачі-практики, які працюють на провідних телеканалах країни, знімаються в фільмах, ставлять вистави. Ті, кого знає вся країна, навчатимуть тебе секретам майбутньої професії!

Ти будеш практикуватися на відомих телеканалах, у театрах, холдингах "1+1 media", "StarLightMedia", "Film.UA Group". До 3 курсу вже майже усі студенти працюють за спеціальністю!!!

Для того, щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України і  творчий конкурс.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.: +38 (093) 280-03-89 Олена Миколаївна Венгер

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Данилюк, студентський декан

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 ФКіТБ КНУКіМ