Майстер-клас від Ігоря Сулія

До факультету кіно і телебачення завітав оператор, фотограф-митець - Ігор Сулій, який поділився професійним досвідом роботи зі студентами кафедри операторської майстерності. Він понад 10 років працює на телебаченні і має досвід роботи на каналах: 1+1, ІНТЕР, СТБ. Також на розважальних проєктах: Big Entertainment Shows, "Голос країни", "Голос діти", "Танці з зірками".

На майстер-класі спікер розповів про світло в жіночому портреті, а конкретніше презентував один із своїх проєктів, який розробив разом з Ростиславом Ріпкою та своєю командою: Аркур. Натхення.

В основі чорно-білі портрети зірок у кінематографічних образах, знятих у легендарному французькому стилі Harcourt, який присвячений музам українського шоу-бізнесу. Саме вони надихають мільйонів українців: Олена Кравець, Маша Ефросиніна, Алла Мазур, Надія Мейхер, Ксенія Мішина, Катерина Кухар, Ірина Білик, Людмила Барбір, Соломія Вітвіцька, Марина Леончук, Ніна і Тоня Матвієнко, Наталія Бучинська, MARUV, Лілія Подкопаєва, Наталія Могилевська, Руслана Писанка та інші.

Стиль Harcourt дуже відомий закордоном і такі світлини є у зірок Голлівуду: Моніка Белуччі, Марлен Дітріх, Едіт Піаф та інші.

Завдяки творчому підходу Ігоря Сулія та його команді професіоналів, тепер і українські зірки зображені на історичних кадрах найбільшого проєкту в Україні.

Також Ігор Сулій поділився зі студентами ІКіТБ секратами, технікою та порадами операторської майстерності та фотомистецтва. Дякуюємо за цікаву зустріч і чекаємо на черговий візит!