Сенситометрія

Навчальний посібник від Прядко Олександра Михайловича, допоможе операторам розібратися з світлочутливими матеріалами та денситометрами.

У посібнику ґрунтовно та всебічно  розкриті теоретичні і практичні сторони сенситометрії – науки про вимірювання фотографічних властивостей світлочутливих матеріалів. Розглянуто сам предмет дослідження – структуру фотоемульсійного світлочутливого шару, способи відтворення кольорових зображень на різних кінофотоматеріалах, їх головні сенситометричні характеристики  та зв'язок з фотометричними величинами.

В роботі розглянуті питання аналізу та обробки результатів сенситометричних та структуро метричних випробувань , технічні засоби сенситометричного експонування, технічні засоби вимірювання оптичних густи для чорно-білих та кольорових кінофотоматеріалів – денситометри. В книзі приведенні приклади практичних результатів сучасних сенситометричних досліджень.

Посібник орієнтований на студентів спеціалізації «Оператор кіно і телебачення», самих операторів, інженерно-технічних працівників кіностудій та кінофотолабораторій.