Інститут кіно і телебачення

Мотиваційний майстер-клас від Олега Винника

В Університеті культури відбувся майстер-клас зіркового викладача Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, відомого співака Олега Винника. Розпочав атмосферну зустріч Михайло Поплавський, який наголосив, що Олег Винник – композитор, автор пісень і ТОП-артист українського шоу-бізнесу.

Першокурсники оваціями вітали зірок і одразу поставили запитання Олегу Виннику щодо кар’єри в Україні.

«Приблизно 15 років я жив і працював в Європі й саме у цей період написав свою першу пісню. Коли я повертався на Батьківщину, на 100% був впевнений, що залишусь жити саме тут. Я відчув, що маю творити, розвиватись, працювати і досягати успіху в Україні», – сказав Олег Винник і додав: «Той, хто цурається своєї Батьківщини ніколи не стане успішною особистістю, а той, хто пам’ятає і шанує – буде щасливим і успішним», – акцентував співак.

Найважливіше для успішної реалізації артиста, за словами виконавця, знайти свою цільову аудиторію.

«Ви маєте, розуміти, для кого працюєте, знати свою країну і публіку. Зрозумійте, якщо ви популярні тут, це не означає, що вас полюблять і зрозуміють в іншій країні.Важливо, що ви вкладаєте у свій творчий продукт. Вкладайте любов, і вона дасть свої плоди. У цьому є кайф», – підкреслив артист.

Михайло Поплавський доповнив: «Я на 100% погоджуюсь зі словами Олега Винника. Людина досягає успіху тоді, коли в неї є здорові творчі амбіції, український гонор і мета. А мета – це крила, які проростають. Бажаю вам успішного українського злету!».

Після чого зірковий викладач надав студентам цінні поради і зауважив, що саме від молоді залежить щасливе майбутнє України!

«Не шукайте натхнення і любов, вони є в кожному з вас!  Не женіться за грошима!Зумійте поставити себе так, щоб усі надихалися вами! Лише 1% – це талант, який надається Богом, а решта це кропітка праця. Я у вас вірю!».

Олег Винник порадив студентам завжди бути вдячними і сприймати будь-яку критику об’єктивно. Завершилась зустріч музичним подарунком від співака, який виконав хітові пісні «Ти в курсі», «Вовчиця» і «Як жити без тебе».

Майстер-клас змотивував студентів вірити в себе, у свою унікальність і впевнено йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2019 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov