Майстер-клас від Каті Царик

Наш факультет відвідала знана дівчина у світі шоу-бізу. Катя Царик - випускниця, ІКІТБ спеціальність: режисер кіно і телебачення. Популярна українська режисер і кліпмейкер. Її найвідоміша робота- кліп гурту KAZKA - "Плакала".

Царик зняла більше 350 кліпів - для Ані Лорак, Джамали, Гайтани, Віри Брежнєвої, Олександра Пономарьова.Зробила документальний фільм про Людмилу Гурченко (легендарна актриса особисто схвалила кандидатуру Каті).

Відповідала за постановку двох сезонів «Голосу країни», режисирувала концерти Ані Лорак і покази на Ukrainian Fashion Week. У 28 років Катерина відкрила власний продакшн, з яким нині хочуть і співпрацюють топові українські селебрітіс!

Студенти залишишся задоволені зустріччю та чимдуж чекають на візит зіркової гості знову!