Гарний настрій запорука вдалої фотосесії

Кілька корисних порад перед вашою фотосесією:

1. У кожної дівчини є набір улюблених поз, які вона постійно використовує в повсякденному житті. Поспостерігайте за собою і ви зрозумієте, в яких позах фотографуватися. У них ви будете виглядати найбільш природно.

2. Постарайтеся не переборщити з макіяжем і надмірно яскравим одягом. Підбираючи речі для зйомки врахуйте, що коли ви будете рухатися, одяг може задиратися або відкривати будь-які ділянки тіла.

3. З точки зору психології потрібно зробити три речі: знайти спільну мову з фотографом, розслабитися і – дати волю свої акторським здібностям!

І тепер власне про позування:

4. При будь-яких нахилах тулуба повинен бути прогин спини в районі попереку. Пряма спина у нахилилася жінки також виглядає непогано, але з точки зору композиції прямі лінії виглядають мужньо, і тому краще підходять для чоловічих знімків.

5. Якщо в кадрі є схрещення ніг (що додає знімку сексуальності) або рук, то погляд глядача буде зосереджений на них. Особливо ефектно буде схрещення рук (-і) і ніг (-і), розташування їх поруч або в одну лінію.

6. Руки або ноги, розставлені під кутом, близьким до 45 градусів, покращують сприйняття портрета глядачем.

7. Будь-яка частина тіла, висунута вперед, стає центром композиції: так можна привернути увагу до своєї фігури або якого-небудь предмету.

8. У більшості випадків красиво виглядають витягнуті носки.

9.Якщо руки або ноги утворюють закритий контур, вони замикають на собі погляд глядача.

10. Внутрішня поверхня стегна, яка демонструється глядачеві, стає центром композиції.

11. Однакові вигини рук і ніг утворюють ритм, який підвищує художню цінність знімка.