Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Діани Панченко

Факультет кіно і телебачення ніколи не порушує своїх традицій! Особливо традиції майстер-класів від зіркових професіоналів.  Навіть попри адаптивний карантин!  

Телеведуча каналу  NewsOne Діана Панченко розповіла нашим студентам про основні аспекти роботи тележурналіста:

«Журналістика – це, в першу чергу, спілкування. Якщо ви не хочете спілкуватися з людьми  – вам не стати успішним журналістом».

Це наполеглива і важка праця: «Не всі завдання журналіста приємні та прості, адже події, які треба висвітлювати, бувають різними. Проте, запам’ятайте, що все це досвід, який знадобиться в подальшій роботі». 

Виявляється не тільки  вигляд у кадрі, події і герої  - головні. Неабияку роль відіграє текст, який ви говорити: «Тексти повинні бути максимально простими, не використовуйте складні слова та речення, не зловживайте прикметниками, не обтяжуйте зайвою інформацією свій текст, робіть акцент на головному, на тому, що зацікавить глядача». 

Тому майбутні наші колеги, запам’ятайте: «Журналістика - це стиль життя. Ви ніколи не знаєте, чого очікувати і маєте бути готовими до всього. Також, ви повинні повністю присвятити себе цій справі, адже професія журналіста потребує неабияких зусиль, постійного саморозвитку, вдосконалення та самовіддачі справі 24/7».

ІКІТБ ❤ТЕБЕ!

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (093) 741-30-55

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2023 ФКіТБ

Розробка сайту: Dmytro Romankov