Інститут кіно і телебачення

Майстер-клас від Володимира Гарбуза

Володмир Гарбуз – це український художник, який працює в галузі книжкової та станкової графіки, живопису, скульптури.  Його творам притаманне поєднання язичницьких і православних мотивів , у кожній роботі є неодмінно щось «космічно-прабатьківське».  

Та окрім картин, які вже розлетілись по українським і зарубіжним виставкам, у Володимира Гарбуза є ще один неперевершений експонат – кінофільм «Сонце над Борисфеном».   Показ кінострічки відбувся на початку року у галереї європейського живопису «Євро-Арт». 

Як каже сам художник: «Це не просто фільм – це мої роздуми в часі та просторі». Володимир є одночасно і продюсером, і  автором сценарію, і режисером, і художником-постановником, і виконавцем однієї із головних ролей.  Фільм – це сповідь душі режисера, за сюжетом, уяву головного героя – маленького хлопчика, який дорослішає і стає художником, постійно переслідує образ дівчини з минулого. Ставши художником, він зображає цей образ у творах. Митець - як творець, духовний провідник, уявно мандрує дорогами простору і часу. Тема “блудного сина” стає в кіноряді темою планетарного масштабу. Подорожній не просто повертається до батьківського будинку, а своїм світобаченням вертає до джерел осмислення космологічної світобудови. Автор - символами пропонує глядачеві бути учасником в осмисленні і співтворенні кінокартини.

Отже, на цьому майстер-класі наші студенти дізнались багато нового про символіку, кольори, поспілкувались з митцем про його творчий шлях. А також додали один цікавий фільм у свою кіноколекцію.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov