Кінофестивалі для студентів

48 Go Green  - Міжнародний конкурс фільмів екологічної тематики

Проект зародився в 2009 році в Афінах (Греція). Продюсери проекту Франческо Віталь і Крістос Шаметс об'єдналися для того, щоб втілити в життя нову захоплюючу ідею. Місцем її реалізації були обрані Афіни. Проект мав успіх і вже до 2011 року був готовий охопити глобальні масштаби.

Учасники проекту (команди) отримують тему свого фільму через Інтернет.  Вони створюють і завантажують свої роботи в мережу протягом 48 годин після початку реєстрації.  Роботи демонструються онлайн.  Кращі 15 робіт будуть показані на спеціальній церемонії нагородження в Голлівуді наступного року після закінчення конкурсу.

Жанри:

• Зомбі або вампіри.

Призи:

• Гран-Прі - 100,000 доларів,
  • Приз глядацьких симпатій: переможець отримає можливість показу в Голлівуді в наступному році.

Правила та умови:

• Робота на задану тему, створена протягом 48 годин;
  • У проекту повинен бути один лідер (відповідальна особа), від імені якого ведеться листування з проектом;
  • Вік лідера - не менше 18 років. В іншому випадку батьки передбачуваного лідера (або опікун) повинні дати свою згоду на участь в проекті.

Фінальний фільм - від 4 до 7 хвилин (не включаючи титри).  Титри - не більше 60 секунд.

Всі зйомки повинні бути виконані протягом заявлених 48 годин.  Анімація і спецефекти допускаються, але вони також повинні бути виконані протягом 48 годин.  Допускається використання фотографій, вони не повинні бути зроблені в період 48 годин, але всі права повинні бути захищені.

Додаткова інформація:

Всі команди отримають додаткові 2 години для завантаження фільму в Інтернет.  Кожна команда може завантажити декілька версій фільму, після чого організатори оберуть версію кращої якості.  Розмір файлу не повинен перевищувати 450 мб. Обов’язкові субтитри англійською мовою.

Цей фестиваль для справжніх відчайдух! Адже правила та умови дуже відрізняються від звичних нам конкурсів. Прекрасна можливість показати свої таланти всьому світу!

Квашук Юлія