Інститут кіно і телебачення

Чому я хочу бути звукорежисером?

Звукорежисер - одна з ключових професій в кіно, на телебаченні, в шоу-бізнесі. 

Професія звукорежисера на ринку праці досить актуальна.  Зараз проводиться величезна кількість заходів, що вимагають роботи зі звуком.  Активно розвиваються рекламні агентства, компанії зі створення комп'ютерних ігор і мобільних додатків, багато сайтів мають звуковий контент, з'являються нові студії звукозапису.

У цій професії творча сторона поєднується з технічною. Звукорежисер займається складанням музичної композиції, супроводу будь-якого твору (наприклад, підбирає саундтрек до фільму).  Також звукорежисер займається пошуком і створенням звукових образів, що дозволяють краще передати потрібну емоцію, створити настрій, розставити акценти. Звукорежисеру необхідно мати знання в галузі фізики, акустики, звукового технічного обладнання, що поєднуються  з музичною освітою і відмінним слухом. Робота звукорежисера вимагає великих творчих навичок, адже створення унікального звукового середовища - надзвичайно складний художній процес.

Багатьох в цій професії приваблює обстановка і яскрава атмосфера: ти працюєш в затишній студії звукозапису з приглушеним світлом, тобі не важливо, яка погода за вікном. А твоїми колегами стають творчі особистості: музиканти, актори, режисери, телеведучі. Проте звукорежисери працюють і над звуковим оформленням живих заходів: конкурсів, конференцій, концертів. Ця професія може бути до душі, як і меланхолікам, які люблять самотність і затишок, так і драйвовим холерикам, яким довподоби вечірки.

Самі звукорежисери зізнаються, що вибравши цю професію, вони звикають прислуховуватися до звуків навколишнього світу, запам'ятовувати їх.  Це розвиває особливе сприйняття звуку, без якого складно домогтися  якісного озвучування.

#ікітб #фкітб #факультет_кіно_і_телебачення #інститут_кіно_і_телебачення #телебачення #кіно #київський_університет_культури #київський_національний_університет_культури_і_мистецтв #університет_щасливих_людей #український_гарвард #поплавський #університетзірок #кук #кнукім #poplavskiy #університет_культури #місцещасливихлюдей #український_гарвард #абітурієнт #абітурієнт2021 #конкурс #київ #україна#талановитим_вхід_без_черги

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 14 (каб.25)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 528-05-33

E-mail: ikitbtv@gmail.com

              

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ФКіТБ:

Адреса: Київ, вул. Є.Коновальця 36 ( 3 корпус, 3 поверх, 302 ауд.)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Моб.:+38 (067) 314-57-95

Моб.:+38 (063) 470-92-39 Володимир Петрович Данилюк

Моб.: +38 (067) 294-29-97 Олександр Ілліч Балабан

Моб.:+38 (093) 035-88-17 Катерина Сергіївна Степаненко

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

              

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2016-2022 ФКіТБ 

Розробка сайту: Dmytro Romankov